fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-06-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Apocalypses Now: чи приймемо нарешті виклик на розбудову Інакшої України?

Apocalypse Now: Will We Finally Accept the Challenge to Build Radically Different Ukraine? (en)  

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Старе життя згнило. Цього не бачить або сліпий, або той, хто харчується життями мільйонів оцих самих обдурених, пригноблених, задурманених сліпих «рабів німих». Як ми не одноклітинні амеби, тож справжнє завдання нам до снаги. Бо яке ще є виправдання державі, лідерству, управлінню — окрім того, щоб розірвати пута безнадійного ходіння по порочному колу, інноватувати наше співжиття й будувати Інакшу Україну — для Нового світу, в якому іржаві кайдани будуть повсюди розірвані? Саме тому під час ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» разом із кращою молоддю й інтелектуал(к)ами кожного регіону України працюватимемо над темою «Інакша Україна — для Нового світу»Долучайтеся! [+ аватарки]

Ані суперкриза, ані карантинні обмеження, ані системний тиск на організацію та її лідерів/ок, звичайно, не можуть стати на заваді найбільшого в Україні громадянського майданчика для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей. 

Бо наше завдання — допомагати зростатися Україні та шукати відповіді на найскладніші проблеми і виклики, котрі людям довгої доброї волі далі спільно втілювати в життя. А місце, в якому перебуває наша країна на 30-річчя незалежності, дає нам чесний фокус для рефлексії та діяльності.

Де і коли плануються Студреспубліки* в кожному (а значить і вашому) регіоні України? Як стати учасником/цею? Які знання, досвід та емоції ви отримаєте, взявши участь у «регіоналці»? А ще деталі ОДГ і суб-фестів, новини про головну подію літа — фінал ХХІІІ Студреспубліки на морі та республіканські аватарки — в офіційному анонсі.

Чого тільки в Україні вже не пробували!.. Дна немає, а жити все гірше. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані копіювання чужих «успіхів» і ресентимент, мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні, важкі, максимальні надзусилля.

Вибір виникає з надзусиль, і це можливість створювати Інакше. Для того, щоб інноватувати необхідне вільне мислення. А щоб вільно мислити, треба фундамент: або — в ситуації соціального — розуміння та розчаклування наявного, а далі — оволодіння нормативним мисленням і вихід за нього; або подвиг осмисленого самітництва.   

Енергія, Надія і Майбутнє є виключно в тому, щоб осмілитися вийти зі звичних, але нав’язаних і самоїдських сценаріїв — в пошуках і конструюванні Інакшої України, держави, в якій для свого народу та всього людства буде сенс.

ХХIII Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, а минулого року стала найбільшою чисто громадською подією за цілий рік взагалі, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних інтелектуалів/ок і думаючих громадян(ок) із усієї України та з-за кордону. Студреспубліки стартують по всій країні: долучайтеся і ви, беріть участь у своєму регіоні.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів/ок Студреспубліки

Цьогорічна тема — підсумок напрацювань республіканців за 23 роки щоденної невтомної роботи і шаленої волі позитивних змін.

ЛЮДИ ДОВГОЇ ДОБРОЇ СОЛІДАРНОЇ ВОЛІ, запрошуємо вас до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом1. Тема маршруту — «Інакший [ваш регіон] — для Нової України». Додайте і ви свої знання та вміння для історичних змін в країні й світі! Початок шляху якраз дуже простий — проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію:


В основі Студреспубліки
проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Традиційно для вас — величезна кількість крутезних суб-фестівконкурс краси особистості «Перша Леді»«Квест-фест»«Студентська Мафія»«Нічна туса»Фестиваль аматорського відеоФото-конкурс «Спалах емоцій»«Денна туса»«Містер Студреспубліки»«Кубок КВН»«Леся-фест», «Татлін-фест» і багато інших яскравих активностей. 

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка у вашому регіоні оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати й інновативувати ваш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

А далі Покоління Республіки збереться разом до Дня Незалежності України, 21‒24 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року — фіналу Студреспубліки-2021. Цьогорічна тема: «Інакша Україна — для Нового світу» потребуватиме справжньої солідарності — акумуляції сил, знань, здатності до діалогу, креативності, досвіду, вмінь, довіри, витримки і, головне, тяжкої праці республіканців і республіканок усіх років. Протягом трьох діб будуватимемо нашу країну мрії. Таку, якою ми хочемо бачити Україну!

Окрім роботи над альтернативами розвитку України та світу, під час фіналу з числа найрозумніших, найталановитіших і найактивніших має бути обрано Студентського/у президента/ку та депутатів/ок Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є ОДГ, уже третє десятиліття вдосконалюється, аби бути єдиним в Україні громадянським майданчиком зшивання, соборності всієї України, відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інавацій2 та інновацій, надзвичайно цікавих активностей. Студреспубліка — це українське ноу-хау, дороговказ у майбутнє, простір волі та рівності, сонячного настрою.

Унікальність ОДГ, яка привертає до неї пильну увагу філософів/инь, політологів/инь, аналітиків/ес, журналістів/ок і активістів/ок — навіть далеких від Республіканського руху, полягає, зокрема, і в тому, що під час її проведення вдається створити футурологічний резонанс, тобто ситуацію, яка відображує загальну і прогностичну суспільно-політичну ситуацію в Україні. І потім, у процесі гри, моделюються сценарії, які в тому чи іншому форматі втілюються в реальному соціально-політичному процесі. Тому результат ОДГ, отриманий наприкінці серпня, дуже часто з подробицями та деталізацією втілюється в життя в реальній українській політиці наступних сезонів. На цей раз будемо не лише моделювати і передбачати, але й формувати ситуацію проривного розвитку!

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, суперкреативні та сміливі рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення. Саме таке «прокачують» республіканські активності. І це — захопливий, драйвовий шлях.

Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це будуть прогресистські революційні події, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя.

Приймаймо виклик!

До зустрічі вже зовсім скоро, на Студреспубліці-2021!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

¹ Модернізаційний курс полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій та інавацій.
² Інавація — як правило, несподіване відкриття Інакшого. Це не технологія, вона є завжди невчасною і недоречною. Треба розуміти, що не все нове — Інакше, але все Інакше — нове, яке породжує цілий ряд наступних інавацій. Для появи інавацій необхідна солідаризація без домінації, тобто деліберативний процес.

Положення про Студреспубліку-2021
Необхідні тексти 

За довідками та республіканськими футболками-2021 звертатися: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com 
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка»
Партнери: Міністерство освіти і науки України, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», косметична компанія «БІОКОН», компанія Navigator, НДЛМ
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», Telegram-канал «Можливості», SendPulse, Koine.Community

Аватарки й Інструкція зі встановлення аватарок
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки