fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2021
Студмер і магістрат-2012
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
Студмер і магістрат-2005
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
17-08-2021   Аналітика  /  Житомир
З прогресистів абсолютно інший запит!

«UA: Українське радіо «Житомирська хвиля» поспілкувалося з Павлом Вікнянським, а також регіональними координаторами Київської та Житомирської Студреспублік про майбутній фінал Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу» в Лазурному, надмісію і надзавдання Студреспубліки, роль новообраних Студентських магістратів і мерів/ок у справі модернізації та інноватизації нашої країни, а також про підсумки Житомирської Студреспубліки-2021 і плани Студентського магістрату Житомирщини [+ відео].

Докладніше...
21-07-2021   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирська Студреспубліка: готуємося працювати ще потужніше

17 липня пройшов Житомирський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка». Та ще й як! Найамбітніші й найактивніші студент(к)и і курсант(к)и зібралися разом, щоб круто провести час і дати відповідь на вкрай непросте, однак принципово важливе для розвитку регіону питання: якою повинна бути «Інакша Житомирщина — для Нової України» [+ відео].

Докладніше...
12-07-2021   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирська Студреспубліка запрошує!

17 липня в центрі Житомира, у дворі «Дому української культури», пройде обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка», тема: «Інакша Житомирщина — для Нової України». Можливо, саме ти станеш наступним/ою Студмером/кою Житомирщини? Долучайся, реєструйся!

Докладніше...
07-10-2019   всі теми  /  Житомир
«Via Regia Україна» — знайти спільне у відмінному

На Житомирщині, у старовинному Замку-музею «Радомисль» пройшов міжнародний фестиваль культурної дипломатії «Via Regia Україна». Під час різнобарв'я культур із багатьох куточків світу та часових епох учасники/ці мали змогу ознайомитись, доторкнутись до культурних пластів різних континентів і країн, а також заглибитись в історію власного народу. До події долучилися республіканці.

Докладніше...
23-07-2019   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирська Студреспубліка відновлюється: що, де, коли?

Питання модернізації постає все гостріше. В Україні ж кожен по-своєму намагається встановити правильний курс, проте всі спроби досі ніяк не змогли привести до ефективного результату. Тому так важливо, що 5-6 серпня у Житомирі за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міськради ми з вами разом проведемо Житомирський етап Студреспубліки на тему «Суб’єкт модернізації Житомирщини – відповідальність Покоління».

Докладніше...
06-05-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомир обрав своїх кращих

Після кількарічної перерви у Житомирській області в рамках Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» відбувся регіональний етап – «Кращий студент Житомирщини». Перемогу в комплексній характеристиці здобула коростишівська студентка Анастасія Кобилинська.

Докладніше...
19-04-2016   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Житомир
«Кращий студент України» тепер і в Житомирі

Після кількарічної перерви у Житомирській області знову відбудеться регіональний етап конкурсу за звання «Кращого студента України». Подія відбудеться 28 квітня в актовій залі Житомирського телецентру

Докладніше...
01-08-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирська Студреспубліка стартує з новими силами

Цього року Студреспубліка святкує своє 15-річчя та проходить під гаслом: «15 років для України!». Тема цьогорічного літнього циклу: «Майбутнє: від мрії до реального плану дій». У Житомирі вона відбудеться 12 серпня в с. Левків, дитячий оздоровчий табір «Орлятко».

Докладніше...
20-08-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомир відновлює «Студентську республіку»

18 серпня відбулася подія, яка об’єднала студентів Житомирщини у запальних іграх і конкурсах. 12 команд (близько 100 учасників) м. Житомира брали участь у популярних, молодіжних суб-фестах, розважалися під шалену музику, а також обирали свого Студентського мера [+ відео].

Докладніше...
06-08-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Тільки разом! Тільки весело! Тільки Студреспубліка!

18 серпня у Гідропарку о 10:00 відбудеться довгоочікуваний регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» в Житомирі.

Докладніше...
21-06-2010   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Студреспубліка в Житомирі

Дивись програму проведення регіонального етапу Студреспубліки-2010 на Житомирщині тут!

Докладніше...
03-08-2009   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирщина. Як це було…

Залізо, лицарські закони, краса та винайдення нових політичних технологій. Саме такою була «Студентська республіка» на Житомирщині.

Докладніше...
03-07-2009   всі теми  /  Житомир
Внимание! Внимание! Житомирская Студреспублика

11-12 июля 2009 года на базе отдыха «Вибросепаратор» в с. Заречаны на Житомирщине пройдет такая долгожданная, такая настоящая и такая интересная «Студенческая республика 2009». Здесь формула проста - активность плюс позитив и желание хорошо отдохнуть.

Докладніше...
17-08-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Житомирська Студентська республіка !

У суботу 18 серпня 2007 року у місті Житомирі на території гідропарку відбудеться відбірковий етап мульти-фестивалю "Студентська республіка-2007".

Докладніше...
12-06-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Житомир
Студенческая республика улучшает формат!

В нынешнем году в Житомире назначен новый оргкомитет по проведению молодежного фестиваля "Студенческая республика". В его состав вошли главы Житомирских организаций "Народно-демократична ліга молоді" (НДЛМ) Виталий Тимощук, "Батьківщина молода" Александр Гингизов и "Спілка ініціативної молоді" (СІМ) Владислав Пучич.

Докладніше...