fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2018
Студмер і магістрат-2013
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
23-07-2018   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Гра в справжнє життя на Черкаській Студреспубліці

У Черкаському ННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» зібралася активна молодь для участі в Черкаському етапі ХХ ювілейної Студреспубліки-2018. Студентською меркою Черкащини було обрано лідерку ігрової партії «Майстерня успіху» Злату Сидоренко.

Докладніше...
07-07-2018   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Черкаська Студреспубліка повертається

Вперше за 3 роки Черкаси побачать масштабну подію для молоді. Вже 14 липня об 11.00 в актовій залі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» пройде Черкаський регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему: «Як досягти прогресу та миру на Черкащині». Реєстрація на сайті Студреспубліки для участі - обов’язкова.

Докладніше...
01-12-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Зустрічайте! КСУ на Черкащині

22 грудня буде проведений Черкаський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», і ми дізнаємося, студенти яких вишів носитимуть звання кращих у різних номінаціях і комплексній характеристиці.

Докладніше...
30-09-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Студреспубліка висуває вимоги до кандидатів у мери

В Україні активно розпочинається політична агітація в рамках місцевих виборів. Студреспубліка ж закликає громадян вибрати місцеву владу, яка б справді відстоювати інтереси громадян. Тому ми висуваємо чіткі і жорсткі вимоги до всіх кандидатів у мери. Підтримаємо тих, хто їм відповідає. Стартуємо з Черкас [+ вимоги].

Докладніше...
18-08-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Справжня «Січова» Черкаська Студреспубліка-2015

10-12 серпня на території табору «Дахнівська січ» була зібрана активна молодь для участі в щорічній регіональній Студреспубліці. Взяли участь в змаганні за можливість представляти на всеукраїнському рівні Черкаський край – 7 команд. Студентським мером було обрано Марію Буренко.

Докладніше...
08-08-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Незабаром черкаська молодь визначить кращих із кращих!

З 10 по 12 серпня у Черкасах відбудеться ключова подія літа — Черкаська регіональна Студреспубліка-2015. «Створіть «Програму модернізації Черкащини!», — закликають організатори та запрошують долучитися до Студреспубліки. На вас чекають море драйву, емоцій, справжня дружба, веселі компанії, новий досвід і знання!

Докладніше...
07-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Черкаська Студреспубліка – оновлена і перспективна

1-2 липня відбувся Черкаський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», що проходив на туристичній базі Національного університету ім. Богдана Хмельницького «Сокирно». Студреспубліка - найбільший захід українського студентства, де молодь має змогу показати себе, вдосконалити організаторські здібності, знайти нових друзів, а також запропонувати власні ідеї з приводу розвитку нашої країни.

Докладніше...
23-06-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
«Студентська республіка»: будуй країну сьогодні!

Увага! Увага! Увага! Розшукуються творчі, впевнені в собі, активні представники черкаської молоді для творення країни студентської мрії… «Гм, що ви маєте на увазі? – можливо подумаєте ви. – І що я, звичайний студент вишу, можу зробити?» Повірте, Ви можете більше, аніж думаєте! А Ваші навіть приховані таланти допоможе розкрити Студреспубліка. Мульти-фестиваль відбудеться 1-2 липня на туристичній базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького «Сокирно».

Докладніше...
25-12-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Мотивація через відео

Активісти Черкаської Студреспубліки відзняли відео, в якому закликали колег-студентів не купувати потрібні оцінки, а здавати сесії за рахунок власних знань. «Здай сесію, а не на сесію» – головний лейтмотив відеороботи [+ відео].

Докладніше...
08-08-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
У Черкасах відновила свою діяльність Студреспубліка

У Черкасах під час проведення регіонального етапу Студреспубліки-2012 із кращих студентів області обрали Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Через кілька років Студреспубліка таки відновилась у Черкасах.

Докладніше...
11-07-2012   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
У Черкасах нарешті буде Студреспубліка (оновлено)

Черкаський етап інноваційного, соціального мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбудеться на навчально-науковій базі ЧНУ ім. Б.Хмельницького «Сокирно» 27-28 липня. Реєструйтеся на сайті Студреспубліки!

Докладніше...
07-08-2009   всі теми  /  Черкаси
Студреспубліка по-черкаськи!

З 3 по 6 серпня на спортивно-оздоровчій базі ”Орлятко” відбувся Черкаський обласний етап всеукраїнського мульти-фестивалю ”Студентська республіка”. Студентським мером демократичним чином обрано Олександру Озерову.

Докладніше...
07-07-2006   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
Черкаська Студреспубліка

З 27-29 червня на туристичній базі «Придніпровській» в Черкаській області відбулася «Студентська республіка». Захід проводився за ініціативи Черкаської Обласної організації НДЛМ та за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Докладніше...
28-06-2006   Новини Cтудреспубліки  /  Черкаси
«Студентська республіка» в Черкаській області

     За ініціативи Всеукраїнської Громадської Організації Народно-демократичної Ліги молоді спільно з Міністерством молоді та спорту України, Черкаська Обласна організація НДЛМ при підтримці управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації здійснюють інноваційний, соціальний мультифестиваль «Студентська республіка», присвячений Дню молоді та Дню Конституції України, який відбудеться на туристичній базі «Придніпровська» 27-29 червня 2006 року.        Відповідно […]

Докладніше...