fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2014
Студмер і магістрат-2013
Студмер і магістрат-2012
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
01-12-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Вже відомі кращі і на Прикарпатті

У стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 24 листопада відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Довелося багато попрацювати, аби стати кращими!

Докладніше...
03-11-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Можливо тобі пора стати Кращим студентом Івано-Франківщини?

24 листопада о 14:30 у стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». На конкурсі визначать переможців у 5 номінаціях. Буде цікаво! Долучайся!

Докладніше...
Чоловічок 14-07-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Створимо команду модернізаторів Франківщини

29-31 липня на туристичній базі в с. Косино, Тисменицького району, на березі Дністра відбудеться головна подія літа – Івано-Франківська Студреспубліка. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Івано-Франківська: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

Докладніше...
11-08-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Останні тримають удар – Студреспубліка в Івано-Франківську

12 серпня у Івано-Франківську відбудеться заключний регіональний етап Студреспублік. Тема: «Модернізація Івано-Франківської області». Також учасники отримають можливість попрацювати і, звісно, ж відпочити на повну! А попереду - з 22 по 25 серпня фінал на Арабатці!

Докладніше...
23-04-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Програміст став кращим студентом Прикарпаття

16 квітня у стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Шість кращих відібраних студентів різних спеціальностей змагалися за звання найкращого студента Прикарпаття. Перемогу здобув студент-програміст Маркіян Антонюк.

Докладніше...
07-04-2015   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Івано-Франківськ обирає свого кращого студента

16 квітня о 17-й годині у стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Під час заходу оголосять переможців 8 номінацій. Буде цікаво, як і завжди у Студреспубліки. Приходь!

Докладніше...
09-10-2014   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Івано-Франківськ
В Івано-Франківську презентували «Студентську республіку»

8 жовтня в приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулася презентація діяльності "Студентської республіки". Під час прес-конференції виступила бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк.

Докладніше...
16-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Інтелект і послідовна робота перемогли на Студреспубліці в Івано-Франківську

14 червня в Івано-Франківську відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Студентським мером стала студентка Івано-Франківського національного університету нафти і газу Христина Зелінська.

Докладніше...
11-06-2014   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
В Івано-Франківську пройде «Студентська республіка»

Протягом травня-липня у всіх регіонах України Студреспубліка реалізовуватиме регіональні етапи Міжнародної програми «Студентська республіка». Вже більше 10 років ця програма проходить і на теренах Прикарпаття. Цього року проведення в Івано-Франківську заплановане на 14 червня. Тема - "Нова регіональна модель Івано-Франківщини". Відкриття відбудеться о 10.00 на малій сцені біля озера.

Докладніше...
02-10-2013   всі теми  /  Івано-Франківськ
Міжнародний молодіжний форум «Молодь — нова еліта нації»

17-19 вересня в Івано-Франківську пройшов Міжнародний молодіжний форум «Молодь - нова еліта нації», в якому, зокрема, взяли участь депутати Студентського магістрату м. Києва. Загалом, на цьому форумі були представлені молодіжні громадські організації з 20 міст України, а також прибули делегації з Польщі та Білорусі.

Докладніше...
15-08-2013   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Івано-Франківськ
Студреспубліка: 15 років для України. Івано-Франківськ

У Івано-Франківську Студреспубліка зустріла своє 15-річчя. Цій події присвячується наше відео [+ відео].

Докладніше...
11-08-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
«Майбутнє: від мрії до реального кроку дій»: Івано-Франківськ в 2020р.

Після закінчення регіонального етапу Студреспубліки-2013 8 серпня був проведений круглий стіл із обговорення й аналізу результатів змагань, які відбулися на регіональному етапі та провела обговорення актуальної теми сьогодення – «Майбутнє: від мрії до реального кроку дій».

Докладніше...
30-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
«Нічо такі» захопили владу у свої руки!

Ранок, субота… Здається, студентський Івано-Франківськ повинен був ще солодко спати… Ти дуже помилився, якщо думаєш саме так! У місті вже від світанку вирував дух свята, адже саме 27 липня розпочинався регіональний етап Студреспубліки–2013. Підтримати своє місто, зустрітися з давніми друзями, знайти нових і просто зробити своє життя яскравішим прийшли понад 80 учасників мульти-фестивалю, серед яких був навіть народний депутат.

Докладніше...
24-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Увага! Не пропустіть! Студреспубліка в Івано-Франківську

Майже в усіх регіонах України вже відбулася Студреспубліка. Зовсім скоро вона пройде і в Івано-Франківську. 27 липня о 10.00 на Вічевому Майдані розпочнеться найдрайвовіший мульти-фестиваль, продовження об 11.00 в готелі «Парк-готель».

Докладніше...
20-02-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Івано-Франківськ
Нехай кожний день стане Святом Любові

День святого Валентина існує вже більше 16 століть. Кожного року свято кохання відзначають по всьому світу. А креативності активістам Івано-Франківської Студреспубліки не позичати, тому вони вже другий рік поспіль допомагали у нелегкій справі зізнання, організувавши акцію «Стіна кохання» [+ відео].

Докладніше...