fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-10-2013 / всі теми /  Івано-Франківськ

Міжнародний молодіжний форум «Молодь — нова еліта нації»

17-19 вересня 2013р. в Івано-Франківську пройшов Міжнародний молодіжний форум «Молодь — нова еліта нації», в якому, зокрема, взяли участь депутати Студентського магістрату м. Києва. Загалом, на цьому форумі були представлені молодіжні громадські організації з 20 міст України, а також прибули делегації з Польщі та Білорусі.

Форум тривав 3 дні; складався з 3-х секцій: «Розвиток туризму на Прикарпатті, міжнародний туризм», «Міжнародна освіта, проходження практики за кордоном, тимчасова та постійна зайнятість молоді в Україні», «Розвиток ІТ-технології, комунікацій, робота в соціальних мережах, молодіжні телепроекти».

В перший день акцент робився на туристичну галузь. На 1-й секції учасники з України та з-за кордону показували свої презентації про туристичні місця й особливості у своєму регіоні. Особливо нам запам’яталося відео, представлене делегацією з Польщі, в якому було висвітлено все те, заради чого варто відвідати цю країну.  Після закінчення роботи в секціях ми поїхали пізнавати Прикарпатський край, відвідали музей «Писанки» в Коломиї. Його унікальність в тому, що аналогів немає в світі, колекція писанок складає понад 6000.

Далі за програмою, була запланована висадка дерев у всеукраїнському молодіжному парку. Ми встановили рекорд України по найбільшій висадці дерев. Сподіваємося, що цей парк радуватиме і жителів, і туристів Коломиї. Організатори хотіли показати нам, що в їхньому краї є багато чудових місць для відвідування і повезли нас в Яремче — містечко, яке знаходиться в долині річки Прут. Це місто заворожило нас своє неповторністю.

Після такого теплого прийому, нам зовсім не страшно було виступати у стінах обласної державної адміністрації на другий день. Саме тоді й було офіційне відкриття форуму. По завершенню основної частини, було представлення кожним регіоном своєї молодіжної організації. Наше завдання було за допомогою презентації розказати про Студреспубліку та її діяльність. Ми мали багато роздаткових матеріалів, якими з радістю поділилися з учасниками форуму.

Після всіх презентацій розпочалася робота в 2-х секціях: «Міжнародна освіта, проходження практики за кордоном», «Тимчасова та постійна зайнятість молоді в Україні». Тут ми багато почерпнули інформації про різні стажування та навчання  за кордоном. Зараз для студентів є багато можливостей реалізувати себе, але не всі про ці можливості знають. Саме тому, для нас ця секція була дуже актуальною. Під кінець дня розпочалася робота в секції «Розвиток ІТ-технології, комунікацій, робота в соціальних мережах, молодіжні телепроекти».

19 вересня відбулося офіційне закриття форуму. Ми підвели підсумки роботи, кожен мав змогу висловити свої думки з цього приводу. Після цього ми підписали резолюцію, де містилися найголовніші ідеї наших напрацювань. Цю резолюцію було передано в органи влади з метою вирішення питань, які ми розглядали протягом форуму. Нас привітали з завершенням роботи організатори, запрошені гості, а також голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

Хочеться підкреслити, що даний захід приніс багато досвіду, нових вражень і знайомств!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Руденко