fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Увага! Не пропустіть! Студреспубліка в Івано-Франківську

Майже в усіх регіонах України вже відбулася Студреспубліка. Зовсім скоро вона пройде і в Івано-Франківську. 27 липня 2013р. о 10.00 на Вічевому Майдані розпочнеться найдрайвовіший мульти-фестиваль, продовження об 11.00 в готелі «Парк-готель».

Це не просто традиційна зустріч молодих і активних, це чудова можливість розкрити себе, застосувати свої вміння та спробувати реалізувати власні ідеї та мрії.

В Івано-Франківську основу Студреспубліки складатиме оргдіяльнісна гра та вибори Студентського мера та магістрату. Також на вас чекають веселі, енергійні та розважальні суб-фестивалі: конкурси краси «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки», "Дебати", "Мафія", "Квест-фест", а також флеш-моб.

Ти не можеш пропустити цьогорічну Студреспубліку в Івано-Франківську! Ти зобовязаний там бути! Для цього необхідно лише пройти просту онлайн-реєстрацію  та привести разом із собою команду друзів із 8-10 чол.

Найкраще лише попереду! Недарма, тема гри «Майбутнє Івано-Франківська: від мрії до реального плану дій».

Тому, відкинь всі свої попередні плани, забудь про негаразди в країні та традиційні політичні суперечки, бери з собою гарний настрій — і до зустрічі на Студреспубліці-2013 в Івано-Франківську!

Контакта особа: Христина Лазуркевич – 097 6714135.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Лазуркевич