fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

«Нічо такі» захопили владу у свої руки!

Ранок, субота… Здається, студентський Івано-Франківськ повинен був ще солодко спати… Ти дуже помилився, якщо думаєш саме так! У  місті вже від світанку вирував дух свята, адже саме 27 липня розпочинався регіональний етап Студреспубліки–2013. Підтримати своє місто, зустрітися з давніми друзями,  знайти нових і просто зробити своє життя яскравішим прийшли понад 80 учасників мульти-фестивалю, серед яких був навіть народний депутат.

До урочистого відкриття на Вічевому Майдані залишалося ще довгих дві години, а молодь вже нетерпляче підтупувала ногами: так хотілося позмагатися за звання кращого дебатера, мафіозі та найголовніше — за посаду Студентського мера Івано-Франківщини.

На відкриття такого знаменного дійства завітали поважні гості: Народний депутат України Роман Чернега, депутат Івано-Франківської міської ради Ігор Росипайло, завідувач сектору молодіжної політики управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики міського виконкому Анатолій Середюк, голова місцевого молодіжного крила «УДАРу» та співорганізатор мульти-фестивалю Дмитро Свінціцький. Відкрила Студреспубліку бренд-менеджер всеукраїнської організації Віра Андріюк.

 

Одразу ж після відкриття всіх захопив цікавий флешмоб – «знайомство». Організатори заздалегідь обрали таку незвичайну тему суб-фестивалю для того, щоб учасники могли за короткий час якомога більше дізнатися одне про одного та подружитися не просто на один день…

Основним місцем роботи було обрано конференц-зал у «Парк-готелі», що поблизу міського озера. Як тільки всі команди прибули туди (6 команд із різних вишів міста), відразу ж розпочалися змагання в оргдіяльнісній грі, "Дебатах". У цей час, інша частина учасників пробували себе у спорті. Вони мали нагоду пройти майстер-клас по фрізбі, а опісля взяти участь і в самих змаганнях.

Увечері всіх захопила «Мафія». Дон намагався підкупити основних претендентів на посаду Студмера. Та вони виявилися «міцними горішками» і, звісно, завдяки величезній допомозі своїх вірних друзів все-таки взяли участь у чесних виборах. За посаду Студмера боролися Сергій Лубковський та Оля Венгерко, які представляли партії – «Нічо такі» та «Станіславська».

Журі й організатори заходу підвели підрахунок голосів, але витримали інтригу та оголосили результати голосування на урочистому закритті Студреспубліки–2013 у нічному клубі «Бомба» одразу після конкурсу «Перша Леді».

Дівчатка-конкурсантки не підвели: з першого кроку, з першого погляду вони зачарували всіх присутніх. Хлопці аж роти пороззявляли, коли красуні дефілювали в українських вишиванках, купальниках, вечірніх сукнях… Переможницею стала прекрасна Ольга Маник.

Та час був безжальним. День Студреспубліки в Івано-Франківську завершувався. Але який це був день! Настала довгоочікувана мить, коли всі дізнаються ім’я Студмера та склад Студмагістрату.

З величезним відривом по кількості голосів у виборах переміг Лубковський Сергій і його партія «Нічо такі», який протягом року буде посідати надзвичайно поважну і ще більш відповідальну посаду Студентського мера Івано-Франківщини. І в цій нелегкій роботі йому допомагатимуть депутати Студмагістрату: Волошин Наталія, Носурак Юрій, Линдюк Ольга, Рубашевський Іван, Конвалюк Сергій, Барабаш Ростислав, Парцей  Оксана, Скринник Тарас, Білоус Петро та Щепанська Наталія.

Як же нам поталанило, адже ми є громадянами найчеснішої, найдивовижнішої, найщасливішої країни з країн – "Студентської республіки"; країни, де збуваються мрії, де починається завтрашній день; країни, яка об’єднує людей, дарує неймовірні емоції та дає величезний заряд позитиву не на один рік уперед.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Лазуркевич