fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

В Івано-Франківську пройде «Студентська республіка»

Протягом травня-липня 2014р. у всіх регіонах України Студреспубліка реалізовуватиме регіональні етапи Міжнародної програми «Студентська республіка». Вже більше десяти років ця програма проходить і на теренах Прикарпаття. Цього року проведення в Івано-Франківську заплановане на 14 червня 2014р. Тема — "Нова регіональна модель Івано-Франківщини". Відкриття відбудеться о 10.00 на малій сцені біля озера.

У рамках програми її учасники будуть моделювати квазі-місто зі збереженням у ньому всіх політико-правових й економічних процесів. Кульмінацією даного заходу вже традиційно буде обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Івано-Франківщини. Саме ці учасники представлятимуть Прикарпаття у фіналі Студреспубліки, який запланований на кінець серпня.

Цього року основний акцент у програмі зроблено на змістовій роботі, футуристичних дискусіях, круглих столах і майстер-класах різних форматів. Його учасники працюватимуть над актуальною на сьогодні темою – «Нова регіональна модель Івано-Франківщини», зокрема, реальні моменти втілення концепції динамічної децентралізації, нової моделі муніципального управління, більш якісного реагування на запити регіональних громад, втілення прогресивних соціальних та ін. експериментів, здатність реагувати на зовнішні загрози тощо.

Поруч із цим, на учасників Івано-Франківської Студреспубліки чекає і багато розваг, які проходитимуть у вигляді суб-фестивалів, серед яких  «Перша Леді», «Мафія», «Дебати», «Брейн-ринг» тощо.

Вже сьогодні всі бажаючі, які хочуть взяти участь в регіональному етапі Студреспубліки мають пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Контактна особа: Жанна Дутчак, моб.тел.: 099 093 76 71.

Не пропустіть найінтелектуальнішу подію Івано-Франківщини!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Івано-Франківської Студреспубліки