fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

«Майбутнє: від мрії до реального кроку дій»: Івано-Франківськ в 2020р.

Після закінчення регіонального етапу Студреспубліки-2013 8 серпня 2013р. був проведений круглий стіл із обговорення й аналізу результатів змагань, які відбулися на регіональному етапі та провела обговорення актуальної теми сьогодення – «Майбутнє: від мрії до реального кроку дій».

На зустріч були запрошені представники влади, відомі люди регіону та попередні учасники Студреспубліки, а саме депутат Обласної ради Володимир Олійник, екс-депутат Студентського магістрату Микола Грабовецький, що організував Студреспубліку-2009 у Івано-Франківську, голова Політичних студій України, помічник Народного депутата України Віталій Світлик, був у Студентському магістраті у 2009 і 2011 роках, працівник відділу архітектури при Міськвиконкомі Івано-Франківська, депутат Студентського магістрату-2009 Артур Прокіпчук, засновник і проректор «Школи лідерів», засновник театру «Раданс» у м. Івано-Франківськ Радислав Петрів і команда «Раданс» на чолі зі Студентським мером-2013 Сергієм Лубковським.

Під час даного обговорення була висвітлена наступна тема: «Розвиток міського транспорту». Під час діскусій було висвітлено декілька кінцевих думок, щоб подати у відділ архітектури готовий проект із вирішенням проблем щодо міських заторів, створення велодоріжок і стоянок при в’їздах  у центральну частину міста.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій Лубковський