fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-10-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Івано-Франківськ

В Івано-Франківську презентували «Студентську республіку»

8 жовтня 2014р. у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулася презентація діяльності «Студентської республіки». Під час прес-конференції виступила бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк.

У зв’язку з тим, що студентство, яке долучається до проектів Студреспубліки, постійно змінюється (одні починають доросле життя, інші лише стають студентами), для цієї організації характерна «плинність кадрів». Тому й потрібно щороку ознайомлювати новачків із цією організацією. 

Учасниками прес-конференції були: Віра Андріюк – бренд-менеджер Студреспубліки, Катерина Говера – начальник департаменту молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, Христина Зелінська – Студентський мер Івано-Франківщини, депутати Студентського магістрату та представники самоврядування івано-франківських вишів.

«Ми хотіли розповісти, що це за організація, яка її місія, що вона може дати студентам і що вона активно діє в Івано-Франківську, щоб студенти знали і долучалися до наших проектів. В нас є 7 всеукраїнських проектів, які ми проводимо і на регіональних рівнях», – розповіла бренд-менеджер всеукраїнської та голова Івано-Франківської Студреспубліки Віра Андріюк.   

Основними напрямами діяльності ВМГО «Студентська республіка» є проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», що має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя, реалізується в кожному регіоні від рівня вишу до фінального етапу; розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці зі студентством України та світу.

Місією організації є виховання поколінь, здатних вільно мислити, свідомих лідерів для України як повністю суверенної держави. Стратегічна мета – входження України у ТОП-20 розвинутих країн світу, через втілення Стратегії-2050 для України

Мета діяльності організації полягає у покращенні життя українського студентства й інших категорій українського народу, розвитку молодого покоління та захисту прав та інтересів молоді України. 

Найближчий конкурс, який організують представники Студреспубліки, – «Кращий студент України». Цей проект проходитиме через 1,5-2 місяці. Для участі як в цьому, так і в інших проектах потрібно зареєструватися на сайті. Це все, що потрібно, щоб стати учасником Студреспубліки. До участі запрошуються студенти всіх вишів Івано-Франківщини.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Івано-Франківської Студреспубліки