fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-02-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Нехай кожний день стане Святом Любові

День святого Валентина існує вже більше 16 століть. Кожного року свято кохання відзначають по всьому світу. А креативності активістам Івано-Франківської Студреспубліки не позичати, тому вони вже другий рік поспіль допомагали у нелегкій справі зізнання, організувавши акцію «Стіна кохання» [+ відео].

Цей день – чудовий привід, щоб  відкрити своє серце, виявити ніжність і турботу та й просто здивувати своїх коханих, друзів і усіх людей, котрих люблять і котрими дорожать оригінальністю і теплом зізнань.

В Івано-Франківську акція проходила в дуже чарівній і теплій атмосфері, незважаючи на холодну, справді лютневу погоду. Яскрава Стіна кохання, розташована біля Ратуші, привертала увагу всіх перехожих. Кожен бажаючий міг залишити надпис на ній і розтопити серця тих, хто забув про кохання і тим, кому воно так потрібне. Закохані зізнавалися у коханні, друзі залишали теплі вітання, а дітки малювали серця для своїх батьків.

Все навколо наче промовляло любовю: ніжні закохані погляди, квіти, теплі слова і руки… Особливості й феєричності додавали ангели-амурчики, котрі роздавали орендовані студреспубліканські «валентинки» і повітряні кульки кожному, хто не побоявся увіковічнити свої почуття на «Стіні кохання». Здавалося, що ось-ось Стіна не витримає потоку справжніх почуттів…

На вулиці сутеніло, та це не означало, що любов закінчується, адже попереду ще так багато часу, щоб виявляти свої почуття, говорити слова вдячності, нагадувати близьким, наскільки вони нам потрібні. Це слід робити не лише у валентинів день, а кожної миті нашого життя. Ми не знаємо чого чекати завтра, тому нехай кожен день стане Святом Любові.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Лазуркевич, Студентський мер Івано-Франківщини