fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Інтелект і послідовна робота перемогли на Студреспубліці в Івано-Франківську

14 червня 2014р. в Івано-Франківську відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Студентським мером стала студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Христина Зелінська.

Приємно, що цього року учасниками мульти-фестивалю стали різні студенти. Основу складала молодь, яка вперше брала участь, однак було й кілька сторожилів Івано-Франківської Студреспубліки.

Участь у відкритті програми взяли бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, начальник відділу з питань молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Катерина Говера та координатор Студреспубліки-2014 в Івано-Франківську Жанна Дутчак.

Після відкриття учасники прожили надзвичайно насичений і змістовний день разом із «Студентською республікою». Вони працювали над темою: «Регіональна модель Івано-Франківщини». Під час оргдіяльнісної гри виникло багато цікавих думок, які викликали не лише згоду, але й інколи активну суперечку, що свідчить про розуміння проблем регіону та бажання їх вирішувати.

Паралельно учасники грали в «Що?Де?Коли?» — перемогу в останньому турі виборола досвідчена команда з Івано-Франківського національного медичного університету «EMSA». Переможців у «Дебатах» було вирішено не визначати, але суб-фестиваль став практичним завданням чітко та грамотно формувати свою промову всім учасникам. А підступна мафія переборола мирних жителів під час «Студентської Мафії», що показало справжню злагодженість "чорних" сил.

По завершенню інтелектуального формату гри відбулися вибори. Депутатами Студентського магістрату Івано-Франківщини 2013/2014 стали:

Луцак Юрій — Івано-Франківський національний медичний університет,
Волошенюк Оксана – Івано-Франківський національний медичний університет,
Струтинський Ярослав – Івано-Франківський національний медичний університет,
Ващук Дмитро – Івано-Франківський національний медичний університет,
Федик Назар – Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету,
Коваль Іван – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Киник Назар – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Попик Максим – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Бойчак Тетяна – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
Павлів Тетяна — Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Вітаємо нового Студентського мера, яким заслужено стала студентка 4 курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Христина Зелінська.

По завершенню інтелектуального формату гри та виборів нової студентської влади регіону всі учасники та запрошені гості мали можливість відпочити в нічному клубі «Panorama Плаза» та побачити справжнє свято краси особистості — конкурс краси особистості «Перша Леді», який організувала директор Model Marysia Management Марися Томашевська. Цього року учасницями стали 9 чарівних дівчат. Корону переможниці між собою розділили дві красуні – Віта Біль і Марина Кучірка, які будуть представляти Івано-Франківщину на конкурсі краси під час фіналу Студреспубліки.


Студреспубліка в Івано-Франківську завершилася, однак реальна робота нової влади лише розпочинається. Маємо надію, що Студентський мер і депутати Студентського магістрату гідно представлять Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні і доведуть всім, що лише змістовна інтелектуальна робота є запорукою розвитку регіону та України вцілому.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Івано-Франківської Студреспубліки