fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

Створимо команду модернізаторів Франківщини

Печать29-31 липня 2016р. на туристичній базі в с. Косино, Тисменицького району, на березі Дністра відбудеться головна подія літа – Івано-Франківська Студреспубліка. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Івано-Франківська: роль громад і молоді». Реєструйтесь онлайн і долучайтесь!

Молода та завзята команда на Івано-Франківщині обов’язково покаже, як потрібно працювати, відпочивати та готувати програму модернізації рідного краю. Як же все проходитиме і що очікується в підсумку – ознайомлюйтеся тут.

Івано-Франківський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» складається з суб-фестивалів, які проходять безперервно, з ранку до пізньої ночі, і їх кількість із кожним роком збільшується. Кожен студент знайде тут собі заняття до душі. На вас чекають суб-фестивалі: «Перша Леді», «Мафія», «Квест-фест», змагання з футболу та волейболу, лазертаг, конкурс виконавців репу «8-а миля». І звісно, ж червоною ниткою протягом усіх днів проходитиме оргдіяльнісна гра, в підсумку якої учасники напишуть позитивну програму модернізації Франківська.

Івано-Франківськ

Для того, щоб узяти участь необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки. Оргвнесок для учасників — 160 грн.

З додаткових питань щодо участі у Івано-Франківській Студреспубліці-2016 звертатися до регіонального координатора Тетяни Маліновської, 099 663 20 40, 067 982 39 61.

Хочеш стати учасником цього мегакрутого мульти-фестивалю і зробити прогрес у розвитку Франківщини? Долучайся до команди модернізаторів!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Маліновська