fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Позитивна програма модернізації регіонів – це старт розвиненої України

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

ПЛАКАТ А-2 ДЛЯ ДРУКУКожен рік студенти чекають Студреспубліку. Тому, що вона перевертає життя догори дригом. Там стратегується майбутнє регіону, факультативи експертів змушують задуматися над тим важливим, на що зовсім не звертаєш уваги, проходять класні суб-фести. Тема цього року надихає на якісну роботу й на те, що Майбутньому в країні бути: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Долучайся! [+ відео]

Де і коли відбуватимуться «регіоналки», чому тобі варто долучитися до республіканців, і як майбутнє регіону залежить від результатів ОДГ на Студреспубліці та конкретно від твоєї активності на ній — читай в анонсі й обов’язково роби правильний вибір.

Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільший захід для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів із усієї України. Вже розпочалися Студреспубліки по всій країні: не пропусти в своєму регіоні.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки

Тема мульти-фестивалю на регіональному рівні: «Позитивні сценарії модернізації [твого регіону]: роль громад і молоді». За останні роки, здається, кожному вже стало зрозуміло, що лише реальна модернізація може врятувати нашу країну, а її здатні втілити не олігархи, які сидять у своїх коштовних кріслах, не чиновники, які набивають кишені та забули, що їхнє основне завдання – це служіння людям, справжні зміни можуть зробити лише громади та молодь, і ці зміни неможливі без позитивної енергетики в кожній області, кожному містечку, кожній вулиці. 

Роль громад і молоді є центральною у модернізації. Гравці повинні віднестися зухвало, але серйозно до цьогорічного завдання, адже від результатів ОДГ залежатиме реальна доля твого регіону.

Саме тому ти повинен бути на Студреспубліці, зайняти активну позицію та креативно і сумлінно працювати з колегами. А ще ти повинен зрозуміти, розвинутою країна може стати лише, коли кожен громадянин буде прикладати надзусилля для того аби реалізувати надзадачі!

Якщо ти готовий взяти на себе відповідальність, долучитися до команди модернізаторів-учасників регіонального  етапу Студреспубліки проходь просту онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі проходь тут

animation1463771257

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Обов’язково будуть улюблені суб-фести для молоді: Конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки» та безліч інших цікавих і креативних активностей, які відбудуться лише за участі тебе і твоїх френдів.

А підсумком регіональних етапів по всій Україні стане фінал Студреспубліки-2016, який проходитиме традиційно до Дня незалежності України на узбережжі моря. Головна молодіжна подія країни, яка збирає близько 1000 молодих, амбітних, талановитих і прогресивних учасників. Тема фіналу Студреспубліки-2016: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Саме там оберуть тих, хто не побоявся долучитися до команди модернізаторів – Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. 

Мульти-фестиваль, в ядрі якого оргдіяльнісна гра за участі топових експертів, гідних представників істеблішменту, діячів мистецтва, як із України, так і з-за кордону — це єдиний у своєму роді, неповторний формат, українське ноу-хау «Студентської республіки».

Lets GO! У краще майбутнє, у модернізовану Україну, у Студреспубліку-2016!

Положення про Студреспубліку-2016

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com
З організаційних питань: в.о. менеджерки проектів Рєгіна Попова (095) 166 09 52, project@studrespublika.com

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України.
Партнери: компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», Hellisen, компанія «Бельвіль», видавництво «Саміт-книга», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, SPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День».

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

Ava-SR-2016-3Ava-SR-2016-2Ava-SR-2016-1

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки