fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 
«ДЕННА ТУСА»

Ти любиш активно відпочивати та розважатися? Тоді «Денна туса» створена для тебе!

«Денна туса» або, як люблять її називати республіканці — «Битва міст», і, що важливо — називають її «битвою» не без причини… Вся справа в тому, що протягом дня пляж можна порівнювати з Куликовською битвою, адже кожен регіон намагається стати чемпіоном/кою з серйозних та одночасно безглуздих активностей.

У форматі «туси» проходить величезна кількість естафет, боїв, запливів, забігів… І, звісно, на фінал ХХІІ Студреспубліки оргкомітет прийняв рішення розвеселити всіх купою сюрпризів, які прийдуться по душі абсолютно всім!

Багато хто запитає, а що потрібно для того, щоб взяти у «Денній тусі» участь? Відповідь проста – треба тільки бути у гарному гуморі, мати бажання ще раз потрапити у дитинство (або залишитись у ньому ще на деякий час) та команду однодумців/иць! І ось ти вже учасник/ця, але виникає наступне запитання — як перемогти? На це відповідь ще простіша — одного здорового глузду тут замало, не вистачить!

Тим, чим будемо займатися ми, кожного дня займаються наші народні обран(и)ці! Тому, чекаємо всіх, хто хоч трохи хоче відчути себе справжнім сучасним політиком/есою і зануритися у світ дитинства!))

Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2018
Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2016
Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2015
Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2014

 

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Лузановський
+38 068 169 88 24