fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 
Конкурс краси особистості «Перша Леді»


«Перша Леді» — це перший загальнонаціональний конкурс краси особистості в Україні.

Півфінал конкурсу за участі всіх переможниць регіональних етапів відбувається під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», а фінал — в одному з регіонів України.

Під час конкурсу красуні виходять на подіум, щоб виграти заповітну мрію — стрічку й ексклюзивну корону «Перша Леді».

Із відібраними під час регіональних етапів конкурсу дівчатами займаються професійні хореографи(ні), фітнесінструктор(к)и, режисерпостановник, фотографи(ні) тощо.

Куратор (співзасновник) конкурсу:
Володимир Заверуха
+38 050 377 59 84

miss_tern@mail.ru

«Квест-фестиваль»


Що таке квест? — Це коли ти отримуєш завдання, твій мозок працює на повну потужність, ти намагаєшся зрозуміти, і тут — бінго! Ти знаєш, що робити, куди бігти, й ти біжиш. Ось, позаду залишається перше завдання, потім друге, третє. Суперники/ці дихають тобі в спину, наступають на п’яти, треба поспішати! Останнє завдання — і ось вона, жадана перемога. Ти зміг, ви змогли!

Квест — це море незабутніх вражень. Лови хвилю драйву разом із нами на Студреспубліці!

Куратор суб-фестивалю:
Михайло Лобов
+38 066 229 73 20
st.radnik1985@gmail.com
 

«Студентська мафія»


Коли твої очі відкриті, ти бачиш перед собою 10 дивних осіб, що зібрались за столом у пітьмі. Ти закриваєш очі, ведучій/а каже: «Почалася ніч», і ти поринаєш у магічний світ гри «Мафія».

Учасниками/цями є перемож(ни)ці регіональних турнірів, а також заздалегідь онлайн-зареєстровані гравці/чині.

Всеукраїнський турнір із «Мафії» традиційно буде проводитися під час фіналу Студреспубліки.

Куратор суб-фестивалю:
Максим Караулов
  +38 063 368 75 88
  

  

 

«Фестиваль аматорського відео»


Ти невизнаний Тарантіно чи можливо Довженко-початківець або юна Кіра Муратова? Твій талант неодмінно має бути розкритим!

Приїжджай на Студреспубліку, бери участь у Фестивалі аматорського відео: знімай короткий метр, заяви про себе на всю студентську країну та світ. Залиш свій слід в історії!

Куратор суб-фестивалю:
Віталій Гафюк
+38 096 633 88 68 

 

«Фото-конкурс»

Фотограф(к)и — це чарівники/ці, що вміють зупинити прекрасну мить і зберегти її на віки. Студреспубліка складається саме з таких миттєвостей, тому, очевидно, що без вас — ніяк.

Хочеш позмагатися з іншими фото-чарівниками/цями у мистецтві відтворення магії кадру? — Хапай свій фотоапарат, адже Студреспубліка чекає на твої шедеври!

Куратор суб-фестивалю:
    Віталій Гафюк
    +38 096 633 88 68 

 

 

«Нічна туса»

Із настанням сутінків Студреспубліка починає жити іншим, нічним життям. Ритм, рух зливаються в мелодію ночі, що несе нас подалі від усіх переживань минулого дня, в обрії майбуття.

Тільки при місячному світлі в рамках програми в режимі нонстоп будуть проведені різноманітні активності для молоді:

        • DJ-, PJ- й MC-батли;
        • нічний Open Air.

І ще багато цікавого та незабутнього!
Залиште сон у спокої, дихайте життям Студреспубліки на повну!

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Лузановський
+38 068 169 88 24

 

«Інтелектуальні ігри»

Пам’ятаєш слова, з яких починається гра «Що? Де? Коли?» — «Вся наша жизнь — игра». Більш того, ця гра — інтелектуальна. На Студреспубліці знають це, тому суб-фест «Інтелектуальні ігри» вже давно став традиційним.

Доведи свою ерудованість, позмагайся у всезнайстві з іншими громадянами Студреспубліки!

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Грянко
+38 063 311 66 22
fragment374@gmail.com

 

«Глоубел флешмоб»

Флешмоб на Студреспубліці цього року стане ще масштабнішим та оригінальнішим! І це буде твоя заслуга! Адже що може бути прикольніше, ніж людина, яка робить дивні речі? — Тільки купа людей, які одночасно роблять дивні речі.

Ти зможеш одночасно вигадувати, організовувати та діяти. Твоя фантазія та твоє бажання допоможуть не тільки розважитись, але й перемогти тобі на Студреспубліці. Комусь це здається божевільним, когось шокує, когось навіть збуджує — але в усьому цьому ти братимеш участь! «Глоубел флешмоб» чекає на тебе! Готуйся, буде гаряче!

Кураторка суб-фестивалю:
Марія Корабельнікова
+38 099 922 32 00
mariakorabelnikova790@gmail.com

 

Music Live Awards

studmusРаз, два, три, чотири — поїхали! Пісню якого гурту ти наспівуєш? Нумо співати разом! Обери сам під музику якого гурту ковбаситись на Студреспубліці. Music Live Awards дає тобі можливість онлайнголосуванням обрати саме ту музику, яка не виходить у тебе з голови, яку ти бажаєш почути на мульти-фесті! Акцент на соціальній складовій текстів і музики!

 

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Лузановський
+38 068 169 88 24

 

 

 

 

 

 

«Кубок КВН»

КВН… напевно вже давно нікому не потрібно роз’яснювати, що таке КВН. Це легендарна гра, в яку так полюбляє грати молодь. Щороку на Студреспубліку приїжджають найкращі КВН-команди України та змагаються за «Кубок КВН».

КВН — це гра мільйонів, це твоя гра. Тож збирай свою команду кмітливих і гайда на Студреспубліку!

Кураторка суб-фестивалю:
Євгенія Резник
+38 050 931 05 10

 

«Містер Студреспубліки»

pimgpsh_fullsize_distrЧи можна виміряти чоловічу красу в сантиметрах? — Звісно, ні!

Агов, громадяни Студреспубліки, не згайте свій шанс обрати Містера Студреспубліки. Це не просто конкурс краси, це — море харизми, сили, тестостерону. Як обрати з них кращого — вирішувати вам. 

Кураторка суб-фестивалю:
Крістіна Теплова
+38 099 663 86 76

 

 

 

 

«Денна туса»

denna(1)«Денна туса» або, як раніше її називали республіканці — «Битва міст», і, що важливо — не без причини. Вся справа в тому, що протягом дня пляж можна порівнювати з Куликовською битвою, адже кожен регіон намагається стати чемпіоном із серйозних та одночасно безглуздих активностей. У форматі туси проходить величезна кількість естафет, боїв, запливів, забігів… Треба тільки бути у гарному гуморі, мати бажання ще раз потрапити у дитинство (або залишитись у ньому ще на деякий час) і команду однодумців/иць!

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Лузановський
+38 068 169 88 24

 

«Дебати»

Бажаєш вміло та переконливо представляти свої погляди та доводити власну точку зору? Дебати — це саме те, що тобі потрібно! Якщо ти цілеспрямований/а і креативний/а, якщо ти вмієш бути переконливим/ою або хочеш цьому навчитися — вступай у наші лави! Не гай часу, проходь онлайн-реєстрацію, обирай «Дебати», адже Студреспубліка вже незабаром.

Куратор суб-фестивалю:
Артем Ніколенко
+38 095 258 28 95

 

«Леся-фест»

«Леся-фест» — це суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки — для літераторів/ок нового покоління!

Літератор(к)и, під час «Леся-фесту» ви зможете виразити себе, відкритися всім і показати усе те, чого, можливо, більшість не бачила й не чула до цього. Ми даємо шанс кожному/ій, скористайтеся ним — не проґавте!

Кураторка суб-фестивалю:
Євгенія Резник
+38 050 931 05 10

 

«Татлін-фест»

Через витвори образотворчого мистецтва художники/ці притягують погляд до найважливіших питань людства і життя окремої людини. Мистецтво — безперечний рушій цивілізаційних змін у світі.

«Татлін-фест» — подія творчості та натхнення, де креатор(к)и створюватимуть арт прямо на фіналі Студреспубліки. Будь-що може бути предметом, суб’єктом й об’єктом мистецтва. Дві номінації: пленер і графіті.

Кураторка суб-фестивалю:
Юлія Чічікалова

    +38 096 543 39 04

 

«Робо-фест»

«Робо-фест» — той важливий майданчик, на якому ви матимете змогу показати на огляді інновацій свої та свого вишу хайтек-прибамбаси, продемонструвати вправність у керуванні квадрокоптерами і позмагатися за звання «Робокопа ХХI ст.»

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Грянко
+38 063 311 66 22
fragment374@gmail.com

 

 

«Добрі люде»

Суб-фест для людей довгої доброї волі, відповідальних пасіонаріїв/й, волонтерів/ок, альтруїстів/ок і просто соціально активних, небайдужих громадян. Змагаймося у добрих справах?

Кураторка суб-фестивалю:
Марія Корабельнікова
+38 099 922 32 00
mariakorabelnikova790@gmail.com

 

 

«Екстер-фест»

Суб-фестиваль імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер — це платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди. «Екстер-фест» має дві складові: 1) дизайн одягу та 2) дизайн території, простору, середовища Студреспубліки.

Кураторка суб-фестивалю:
Юлія Чічікалова

    +38 096 543 39 04

 

 

«Настільні ігри»

Це змагання у найкрутіших настільних іграх. Зараз передбачені турніри з популярних ігор: шахи, «Монополія»/спортивний покер, «Аліас».

Куратор суб-фестивалю:
Дмитро Грянко
+38 063 311 66 22
fragment374@gmail.com

 

 
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь