fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 
«НІЧНА ТУСА»

 

Багато людей задаються питанням — що ж таке «Нічна туса»? Складно пояснити, адже неможливо описати те відчуття, коли ніч і музика зливаються в один всеохоплювальний поклик, ваші емоції й енергія тягнуть вас танцювати!

Ви обмінюєтесь позитивом та енергетикою, переноситесь в інший світ — світ танців і веселощів, де всі рівні та прекрасні. Цей світ наповнений люміями світломузики та сяйвом лазерів, а звук стає майже відчутним матеріально.

На наших танцмайданчиках вибухають найкращими кольорами настрою DJ, PJ і MC із усієї України. Наші гості просто не зможуть залишитись осторонь, вони ввірвуться в світ кольору та якісної музики, заповнюючи його своїми посмішками та драйвом.

Ми збираємось лише на декілька днів та об’єднуємось надовго! Один раз побувавши на «Нічній тусі», ти не забудеш її ніколи! Ми рік чекали цієї події і тепер знов зустрінемось і з’єднаємо наші серця та взаємне щастя, щоб ніколи не забувати, що таке «Нічна туса»!

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію наживо виступали DJ SеnSey, DJ Light Stuff, DJ Jenya BeeTon, DJ OK Selekta, DJ Fox, DJ Grigorovich, DJ Prоkоp, DJ Dima Chikin, DJ Ivan Nazarov, DJ Shepard, DJ Talin, DJ Fit, DJ 5ARCASM, DJ Andy One, DJ Animal, DJ Belo4kin, DJ Bleen, DJ Casper, DJ Collin, DJ Cosmit, DJ Chiveeskela, DJ Daniel, DJ Di Romiro, DJ Dreamer, DJ Erick Switch, DJ Fairytaile, DJ Gianfranco, DJ GwynBlade, DJ Jemix, DJ Kappa, DJ MALIBU, DJ Moskit, DJ Skiny, DJ König, DJ VICTORIA FOX та ін.

«Нічна туса-2021»
«Нічна туса-2019»

«Нічна туса-2017»
«Нічна туса-2016»
«Нічна туса-2015»
«Нічна туса-2014»
«Нічна туса-2013»
«Нічна туса-2011»
«Нічна туса-2010»
«Нічна туса-2009»
«Нічна туса-2008»
«Нічна туса-2007»
«Нічна туса-2006»


Куратор суб-фестивалю:
Владислав Маєр

+38 098 917 49 20
vladmayer1997@gmail.com