fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Кращі молоді DJ України прокачали всю Студреспубліку

"Нічна туса"Одним із найдрайвовіших субфестивалів, який проходить на фіналі Студреспубліки-2016 — це «Нічна туса». Як завжди, енергійний, запальний, він прокачав всю Студреспубліку, таким суб-фест і запам’ятали республіканці.

dsc_1086Найталановитіші молоді DJ з усієї України 25 серпня 2016р. билися у найкрутішій музичній битві за звання кращого з кращих. Хто ж переміг і цілий рік гордо носитиме звання the best — читайте далі.

Незадовго до події на сайті Студреспубліки розпочалося інтернет-голосування, де всі мали можливість ознайомитись із треками DJ і проголосувати за улюблений. А вже під час самого фіналу Студреспубліки була проведена заключна частина битви DJ, де найталановитіші майстри своєї справи боролись за звання кращого.

Всі діджеї були на висоті, «запалювали» публіку, змушували республіканців танцювати до світанку. Але все ж таки, отримавши невелику перевагу, на п’єдестал за переможним кубком «Нічної туси» піднявся тернополянин Дмитро Курочкін (Dj Dima Chikin). Він зміг не тільки довести свій високий рівень, але й вплинути на настрій усіх громадян фінальної Студреспубліки та зарядити їх своїм позитивом.

img_81531111

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих злетів і крутих сетів!

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Захарченко