fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Нічна туса» задає ритм усій Студреспубліці

"Нічна туса"Самий драйвовий суб-фестиваль, який не дасть вам заснути до світанку – це «Нічна туса». Позитифчиком він сколихне весь фінал Студреспубліки-2016, який проходитиме 24-27 серпня 2016р. на Чорноморському узбережжі під Очаковом на тему: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді» [+ голосувалка].

«Нічна туса» — це суб-фест, який з’явився ще з перших років проведення фіналу Студреспубліки, не як діско, а з атмосферними, прикольними, сміливими, ексклюзивними треками. Як потрапити в список тих, хто зможе стати найкрутішим студентським діджеєм і діджєм народних симпатій — дізнаєтеся далі.

ПечатьВсій Студреспубліці пропонуємо приготуватись до чергової «Нічної туси», яка знову буде вражати вас винятково яскравими емоціями, потужним світлом і головне відбірною, сміливою, класною музикою! Прийшов час поповнити запас спогадів від найкращих вечірок на самому веселому заході для найяскравіших людей України – фіналі Студреспубліки! Тому починайте збирати речі — незабаром відкриє свої кордони країна заповітних мрій та емоцій!

Всім Dj, які бажають узяти участь у цьому найкрутішому батлі, необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Далі вам необхідно звернутися до куратора суб-фесту Станіслава Захарченка: 066 710 58 88, dj_light_stuff@ukr.net і подати свої треки для організації інтернет-голосування. Не зволікайте! Задайте модернізаційного ритму всій Студреспубліці.

Голосуй за кращих тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Захарченко