fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-09-2009 / всі теми /  Україна

Після заходу сонця…

Ось і закінчився батл, Студреспубліка-2009, «Нічна туса», літо… Цей рік став відкриттям для багатьох мешканців республіки. Вперше записувалися лайви (запис виступу DJ), вперше ми застосували метод оцінки, коли самі артисти оцінювали самих же себе, вперше на одній сцені одночасно проходив батл як DJ, так і PJ.

За ці дві ночі нас встигли порадувати своїми сетами такі DJ:
DJ Lirick Terror (Полтава)
DJ Belo4kin b’t’b SеnSay (Тернопіль)
DJ Kappa b’t’b Bleen (Полтава)
DJ Erick Switch (Київ)
DJ Di Romiro (Житомир)
DJ Andy One (Київ)
DJ Daniel’ (Чернігів)
DJ Moskit (Тернопіль)
DJ Collin (Івано-Франківськ)
DJ BeeTon (Полтава)
DJ Gianfranco (Київ)

Ну, а TOP DJ Студреспубліки став DJ BeeTon (м. Полтава). Звісно треба зважати, що DJ-ям було важко оцінити самих себе, адже всі грали в різних напрямах електронної музики. Статус TOP PJ завоював PJ ЧЕТ (м. Миколаїв).
Тепер залишається чекати виходу в світ диску, на котрому буде настрій літа, «Нічної туси» та світанку під ритми музики.
В цьому році вперше було впроваджено інтернет-голосування на офіційному сайті Студреспубліки для визначення молодіжних гуртів, які приймуть участь в фінальному концерті Студреспубліки в Криму. За його результатами 3 групи отримали так звану «візу» на головну сцену Студреспубліки.
А саме: «Давня Казка”, «Небо для Себе» і «ПанКе Шава». Хочемо сказати, що з чудовою чернігівською командою „Небо для Себе” ми вже знайомі по минулорічній Студреспубліці. А от дві інші групи були у нас вперше. «ПанКе Шава» — цей львівський нетиповий гурт приємно вразив усіх. Ну, і… переможці інтернет-голосування — „Давня Казка” з Луцька. Ці пацани взагалі зробили неможливе. Адже їх двічі викликали на біс. Від молодого і досі нечуваного гурта такого просто ніхто не чекав. Тим більше, що публіка на Студреспубліці досить різна. Тож нова зірка українського шоу-біза, маємо надію, вже загорілась.
Тож ще раз дякуємо всім групам і… чекаємо їх та нових виконавців наступного року. А ми ще раз переконуємося: Студреспубліка дарує мрії)))Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Огородник, Олексій Голик