fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-10-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

DJ, PJ і MC «запалили» та прокачали республіканців

imgonline-com-ua-Osvetlenie-IvuQmxqD8JrlUШалена молодь, двіжові сети, ніч, драйв – саме таким є майданчик Студреспубліки, де можна на повну проявити свої здібності найкращим MC, PJ, а DJ країни зіграти найкрутіші треки. Цьогорічна «Нічна туса» знову прокачала і завела республіканців.

Нічна битва виявляється може бути і приємною, і корисною. А все тому, що це битва найкращих DJ, PJ, MC студентства та молоді. Хто ж цього року здобув кубки – далі.

«Нічна туса» розпочалася ще задовго до самого фіналу Студреспубліки. Адже більше, ніж за місяць всі, хто бажає, могли послухати модні сети та проголосувати за улюблений на сайті Студреспубліки. А от вже під час самого фіналу пройшла підсумкова частина битви DJ.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-rfvXnkoMVGночная туса 2017

 

 

 

 

 

 

 

Під час живих виступів"Нічна туса" діджеїв, які проходили 25 серпня 2017р. на фіналі Студреспубліки (тема цього року: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України») республіканці відривалися на всі 100%, підтримували аплодисментами, драйвовими танцями та своєї шаленою енергетикою кращих із кращих. Ця неймовірна атмосфера, де в єдине ціле зливається музика, настрій, любов і відчуття стилю неповторна, і, звісно, не хочеться її псувати та визнавати когось переможцем, але правила непохитні. Цього року кубок отримав DJ GwynBlade (Вадим Кіблик) із Дніпропетровщини.

А щоб ще більше «запалювати» публіку та підтримувати style, в якому проходила «Нічна туса» найкрутіші MC і самі запальні танцюристи і танцюристки показували свою майстерність і боролися за кубок. Отже, кращим MC було визнано Сергія Красюченка з Миколаївської обл., а головною PJ стала учасниця з Дніпропетровщини — Олена Погорєла.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-4fsJbgiRf6imgonline-com-ua-Osvetlenie-CBBLGBimvnimgonline-com-ua-Osvetlenie-wFyP8AtqPEEi6

 

 

 

 

 

 

Вітаємо всіх переможців і бажаємо й на фіналі ювілейної XX Студреспубліки-2018 вкотре довести, що ви справжні профі!

Прослухати і завантажити собі всі круті треки можна тут 
Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк