fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Ніч на пляжі Студреспубліки

default(12)Нічний пляжний суб-фестиваль, який хоче, щоб ви не спали, а тусували – це «Нічна туса». Наймасовіший, найдрайвовіших суб-фест фіналу Студреспубліки (тема фіналу, нагадаємо: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України»), який проходитиме 24-27 серпня 2017р. на чорноморському узбережжі! Ау, діджеї-діджейки, піджеї-піджейки? [+ голосувалка]

«Нічна туса» — це суб-фест, який з’явився ще з перших років проведення фіналу Студреспубліки, не як звичайненьке діско, а з атмосферними, сміливими, ексклюзивними треками. Як потрапити до списку тих, хто має шанс стати найкрутішим студентським DJ і DJ народних симпатій, перемогти у PJ-батлі й круто разом із молоддю зі всієї України відірватися — дізнаєтеся далі.

Всім пропонуємо приготуватись до чергової «Нічної туси», яка знову буде вражати вас винятково яскравими емоціями, потужним світлом і, головне, відбірною класною музикою! Ми не боїмося й андеграунду. Тема треків ульотна: «Освіта: заводи, пароплави, зорельоти…». Прийшов час поповнити запас спогадів від найкращих вечірок на самій інтелектуальній і веселій події для найяскравіших людей України – фіналі Студреспубліки-2017. Тому, починайте збирати речі — незабаром, до Дня Незалежності, відкриє свої кордони країна заповітних мрій!

   

Цього року конкурс проводиться в 5 етапів:
1) кожен учасник повинен відправити сет на 20-30 хв. для участі в інтернет-голосуванні;
2) онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки:

Animation-SR

3) живе прослуховування на фіналі, після якого найсильніші проходять далі;
4) парна гра back to back, із якої проходить половина учасників;
5) сольний виступ учасників/ць, із якого й оберемо переможців.

SR-2017-avaПаралельно з конкурсом діджеїв проводиться конкурс на кращу PJ-підтримку, яка отримає приємний приз — звання «найкращих PJ України». Увесь двіж буде супроводжуватися гучними соло битви MC. Бажаємо всім удачі, цікавою битви і нехай переможуть найсильніші.

До речі, незабаром буде промо-відео-майстер-клас, як потрібно правильно грати, для тих, хто хоче навчитись або поліпшити свою майстерність.

Довідки — у куратора суб-фесту Романа Красулі: 096 37 14 341, krasulya.roman@gmail.com.

*   *   *

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали DJ SеnSey, DJ Light Stuff, DJ Jenya BeeTon, DJ Fox, DJ Prоkоp, DJ Dima Chikin, DJ Ivan Nazarov, DJ Shepard, DJ Talin, DJ Fit, DJ 5ARCASM, DJ Andy One, DJ Animal, DJ Belo4kin, DJ Bleen, DJ Casper, DJ Collin, DJ Cosmit, DJ Chiveeskela, DJ Daniel, DJ Di Romiro, DJ Dreamer, DJ Erick Switch, DJ Fairytaile, DJ Gianfranco, DJ Jemix, DJ Kappa, DJ MALIBU, DJ Moskit, DJ Skiny, DJ VICTORIA FOX та ін.

Голосуй за кращих тут
Як проходила «Нічна туса» на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Красуля