fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Краса модернізує Україну — доводили учасниці «Першої Леді»

Черговий раз у рамках фіналу Студреспубліки-2016 відбулась найкрасивіша подія року — півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді», який пройшов під гаслом «Краса, рівність і розвиток модернізують Україну». Кращою цього року стала представниця Дніпропетровщини Ангеліна Середова [+ відео].

Конкурс краси особистості «Перша Леді» — єдиний загальнонаціональний конкурс, який має реальну соціальну складову, ставить високу планку вимог щодо громадянської активності, інтелекту, внутрішньої краси та талановитості учасниць. Неймовірне дійство 26 серпня 2016р. завершувало фінал Студреспубліки-2016 (на тему «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді»). Красуні-студентки з усієї країни дефілювали у найкращих вбраннях і показували свої вміння і таланти. Хто ж переміг у цій запеклій боротьбі? Дізнавайтеся з нашого матеріалу.

Конкурс «Перша Леді» в цьому році ювілейний, нам виповнилось 10 років. Впродовж усього часу проведення конкурсу засновниками ТМ «Перша Леді» Павлом Вікнянським і Володимиром Заверухою було введено багато інновацій, окрім загальноприйнятих складових і дійств, що притаманні всім подібним проектам. Зокрема, обов’язковою умовою для конкурсантки є розробка та презентація соціального проекту. Також було створено нову соціально-благодійну програму в межах усієї країни під назвою «Місія доброї волі». Так уже історично склалося в Україні, що жінка окрім своєї вроди, як внутрішньої так і зовнішньої, завжди була неперевершеною господинею. Організаторами було зроблено нововведення у вигляді кулінарного конкурсу, який проходить напередодні заходу під час проведення pre-party, де, до речі, дівчата презентують власні соціальні проекти.

IMG_7312IMG_7236

На Чорноморській косі, під Очаковом зібралося 10 красунь, які зуміли виконати всі умови. Окрім вищезазначених заходів дівчата мали нагоду відвідати чудовий аквапарк, зустрітись у неформальній зустрічі з представниками влади, громадськими діячами та представниками бізнесу, відвідували факультативи експертів Студреспубліки. Також вони взяли участь безпосередньо в дискусії фінальної Студреспубліки щодо модернізації України.

Цього року конкурс оцінювало журі в складі:

IMG_8179(1)

На сцені ж красуні продемонстрували 4 дефіле. Першим був вихід у сукнях «Бізнес-леді», де дівчата презентували себе, продемонстрували грацію, а ведучі більш детально розповіли про кожну учасницю та її захоплення. Вихід у коктейльних сукнях дозволив нашим суддям розгледіти в кожній дівчині не лише красу, але й індивідуальність і трошки загадковість.

IMG_8190(1) IMG_8342(1)

 

 

 

 

Улюблений вихід публіки у купальних костюмах зірвав шквал емоцій та оплесків, а учасниці продемонстрували свої ідеальні форми. Ну і на завершення — вихід у вечірніх сукнях, ніжний, скромний, такий, що захоплював подих у всіх глядачів.

IMG_8262(1)IMG_8445(1)

 

 

 

 

 

У результаті офіційні титули отримали наступні учасниці:

  • «Перша Леді глядацьких симпатій» — студентка Тернопільського національного педагогічного університету Лілія Андрейко,
  • «Перша Леді Інтернет» — студентка Херсонського національного технічного університету Олександра Терехова,
  • «Перша Леді талант» — студентка Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Дар’я Валова.

IMG_8483(1)IMG_8516(1)

 

 

 

 

 

Корону і стрічку «Першої Леді» цього року одягнули на прекрасну представницю Дніпропетровщини, 22-річну студентку Придніпровської державної академії будівництва і архітектури Ангеліну Середову.

Конкурс пройшов на якісному рівні, адже до його проведення доклали максимально зусиль найкращі спеціалісти, яким ми висловлюємо щиру подяку: голові оргкомітету, Національному лідеру Студреспубліки Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, в.о. менеджерці проектів Студреспубліки Рєгіні Поповій, менеджерці конкурсу Юлії Куц, хореографці-постановниці Олені Пінаєвій, фотографу Максиму Мотайлу, режисерці Софії Манделовій.

IMG_8522IMG_8536(1)

 

 

 

 

 

Вітаємо наших переможниць і до зустрічі вже на фіналі конкурсу краси особистості «Перша Леді».

Пляжна фотосесія-2016
Аналітика гри-2016

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України.
Партнери: компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», Hellisen, компанія «Бельвіль», видавництво «Саміт-книга», бренд одягу L.GROM, YablokiExit Games, Древній Київ у «Парку Київська Русь», фонд «Українська перспектива», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, SPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», журнал «Я студент».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха