fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-05-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Приїхали, перемогли: хто став найкращим серед студентів і найкрасивішою серед студенток України

Павло Вікнянський.

Arrived, Won: Who was The Best Male and the Most Beautiful Female Student of Ukraine (en)

14 травня 2016р. Студреспубліка провела в Ужгороді об’єднаний суперфінал всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» та загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді України». В центрі події, на яку чекали цілих 3 роки, були талановиті учасники-студенти та чудові конкурсантки «Першої Леді», котрі приїхали з усіх куточків України. Кращою студенткою стала представниця Закарпаття Владислава Мазур, а «Першою Леді України» — сумчанка Альона Чибіряк [+ відео]. 

Ужгород тепло зустрів учасників суперфіналу конкурсів «Кращий студент України» та «Перша Леді України», які з’їхалися, аби показати себе з кращої сторони та вибороти кубки переможців і дипломи лауреатів КСУ та корону «Першої Леді України-2013/2015». Хто ж виборов перемогу й отримав гарні подарунки та нові можливості — розповідаємо далі.

Учасники КСУ

"Кращий студент України-космплексна характеристика"

3 роки регіональних етапів, майже 2 місяці підготовки — і ось шоу в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Звісно, учасники посилено готувалися. Зокрема, дівчата заїхали в Ужгород ще за 4 дні до події, щоб проводити репетиції, а також, враховуючи, що «Перша Леді» — це конкурс краси особистості, щоб презентувати реалізовані ними соціальні проекти в рамках «Місії доброї волі», поспілкуватися з дітками в будинку творчості «Щасливі діти», зустрітися з людьми, які можуть допомогти в реалізації соціальних ініціатив, зокрема, з головою Закарпатської облради Михайлом Рівісом. Напередодні шоу, 13 травня, дівчата презентували власні соціальні проекти перед представниками ділових кіл і депутатами місцевих рад, а також лідерами республіканців у рамках коктейльної вечірки.

Сам захід пройшов у напрочуд дружній, хоч і змагальній атмосфері. Звісно, всім хочеться перемогти, а особливо, якщо це змагання серед найталановитіший, найкращих і найбільш успішних у своїх регіонах аж за 3 роки. Конкурсна програма була насичена, за більше, ніж 3 години журі та глядачі побачили 4 виходи учасниць «Першої Леді», представлення, конкурс талантів і соціальні проекти учасників «Кращого студента України» в номінації «комплексна характеристика» та нагородження всіх лауреатів і переможців в інших 6 номінаціях КСУ, які за своїми роботами були відібрані до початку самого конкурсу.

Глядацький зал

Ведучі

Провели

Вечір провели яскраві ведучі Аліна Назаренко та Микола Анброх, які постійно жартували і тримали інтригу. Нелегку ж ношу обрання кращих із кращих взяло на себе досвідчене журі у наступному складі:

  • Павло Вікнянський, лідер республіканців України, голова журі,
  • Володимир Білонка, лідер Закарпатської Студреспубліки, депутат Ужгородської міськради,
  • Євген Бобров, начальник управління культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради,
  • Володимир Заверуха, співзасновник ТМ «Перша Леді»,
  • Олександр Ктиторчук, знаменитий український фотохудожник,
  • Сергій Кубик, фотостудія «Коцка»,
  • Роман Мегела, підприємець, власник туркомплексу «Камелот»,
  • Світлана Паніна, «Перша Леді України-2012».

"Кращий студент України - дизайнер"

"Кращий студент України - громадський діячі"

Переходимо до стислих підсумків. Хто ж став най-най-кращим серед мільйонів українських студенті? У номінації «Кращий студент України-громадський діяч» лауреатами стали Ірина Охват (Волинська обл.), Андрій Сладь (Житомирська обл.) та Андрій Мисків (Миколаївська обл.). Перемогу здобула Дарія Хом’як (Дніпропетровська обл.). «Кращим студентом України-дизайнером» стала закарпатка Марія Шинкар. Яніна Шуляк (Дніпропетровськ обл.) та Оксана Новікова (Миколаївська обл.) стали лауреатами в номінації «Кращий студент-медійник України», кубок і подарунки переможця ж отримав Владислав Пархоменко (Чернігівська обл.). У номінації «Кращий студент-науковець України» лауреатом стала Анастасія Іванова (Чернігівська обл.), а переміг Ігор Скирда (м. Київ). Іванна Палійчук (Івано-Франківська обл.) отримала номінацію «Кращий студент-спортсмен України», лауреатами ж стали Оксана Сушко (Житомирська обл.) й Олеся Черненко (Дніпропетровська обл.). У номінаціях аналітика та програмування було прийнято рішення не визначати переможців.

"Кращий студент України-медійник""Кращий студент України-спортсмен"

Серед студентів-переможців регіональних етапів, які прагнули здобути успіх у комплексній характеристиці (такого собі універсального «термінатора») відбулося повноцінне змагання безпосередньо під час конкурсу. На старті вони представили себе, розповіли, чим займаються і чого прагнуть в житті, далі показали свої таланти (співали, танцювали), а на завершення здивували соціальними проектами, про які не просто розповіли, але й показали відеопідтвердження власної доброчинної діяльності. Лауреатами в цій ключовій номінації стали: Вікторія Багмет (Чернігівська обл.), Михайло Думнич (Тернопільська обл.), Ірина Островська (м. Київ), Юлія Покидько (Херсонська обл.), Христина Сухоставська (Волинська обл.) та Ілля Юдін (Херсонська обл.). Перемогу здобула студентка 3-го курсу коледжу мистецтв ім. А.Ерделі Закарпатського художнього інституту Владислава Мазур, яка підкорила всіх видовищними відеороботами — пластиліновими кліпами на тематику війни, що триває зараз, і неймовірно чуттєвим співом, не гірше Джамали.

Учасницями «Першої Леді України» стали представниці 8 регіонів України. Дівчата показали танець у народних сукнях, танець у сорочках і шортах, вихід у купальниках і традиційний чарівний показ у вечірніх сукнях. Кожна з яскравих, інтелектуальних і соціально відповідальних студенток отримала гарні подарунки від партнерів заходу та переможну стрічку, а на головну переможницю одягла корону «Перша Леді України-2012» одеситка Світлана Паніна.

Перший вихід дівчат.

"Другий вихід дівчат"

Отже, кому пощастило? «Першою Леді України посмішка-2013/2015» стала киянка Владлена Кучер, титул «Перша Леді України фото» виборола полтавчанка Анастасія Горностаєва, стрічку «Перша Леді України грація» одягнули на дівчину з Тернопільщини Аліну Крамарчук, «Першу Леді України Internet» стала Наталія Савчук із Волині, за «Першу Леді глядацьких симпатій» під час голосування в залі було віддано найбільше голосів за студентку з Херсонщини Наталію Демченко. Звання «Другої віце-Леді України-2013/2015» удостоїлася чернівчанка Оксана Ватаманюк, а «Першої віце-Леді» — представниця Дніпропетровщини Діана Малікова. Одразу два почесні звання виборола студентка Інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету Альона Чибіряк, яка стала «Першою Леді «Місія доброї волі» та головною переможницею — «Першою Леді України-2013/2015».

Третій вихід дівчат.

Четвертий вихід дівчат.

 

 

По завершенні конкурсу відбулося after party в клубі, де учасники мали нагоду поспілкуватися у вільній атмосфері, поділитися враженнями і привітати один одного, адже всі присутні є найкращими в своїх регіонах і ведуть активне громадське життя. Наступного дня гості мали екскурсійну програму по Ужгороду, відвідали визначні місця, побачили залишки Ужгородського замку, виставки зброї та музичних інструментів, яка там представлена. По обіді бажаючі відправилися на 2-й Міжнародний фестиваль «Троянда Карпат», де проходили виступи народних колективів із різних країн, можна було посмакувати справжній домашній сир і чудові закарпатські напої.

"Кращий студент України-2013/1015"

Альона Чибіряк (Сумська обл.)

Учасники та переможці.

Студреспубліка ще раз дякує всім співорганізаторам і партнерам головної події весни. Переможцям і лауреатам «Кращого студента України» та «Першої Леді» бажаємо працювати й надалі на благо власного вишу та регіону, втілювати цікаві проекти та розвивати громадянське суспільство, бути красивими як зовнішньо, так і внутрішньо.

Фотогалерея

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» спільно з Закарпатською Студреспублікою, Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», Закарпатською ОДА за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Ужгородської міської ради.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, Nai-Luna by Anastasia Ivanova, «БІОКОН», Watsons Ukraine, Lamel, Hellisen, видавництво «Саміт-книга», компанія «Бельвіль», відпочинкові комплекси «Камелот», «Сонячна долина», Кондитерський дім Валентина Стефаньо, фотостудія «Коцка», Закарпатська Ліга КВН, корпорація свят «Не Понял».
Інформаційні партнери: «Про Захід, «УжІнформ».
Окрема подяка Роману Мегелі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки, фото - Олександр Ктиторчук, Сергій Денисенко, Олег Деренюга