fbpx
 
 
Положення
про проведення Всеукраїнської благодійної програми
«Місія доброї волі» у 2021р.
у рамках загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді»

ХХІІІ роки для України – Покоління Республіки!

«Місія доброї волі» — це всеукраїнська благодійна програма, яка передбачає підготовку та реалізацію учасницями загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» проєктів на соціально-благодійну або на профілактично-просвітницьку тематики у регіоні, який вони представляють.

«Місія доброї волі» — унікальна благодійна програма, яка покликана виявити та надати адресну допомогу соціально незахищеним верствам населення через проведення соціальних, благодійних, гуманітарних і просвітницьких проєктів.

МЕТА ПРОГРАМИ

Сприяти практичному втіленню учасницями загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» власних проєктів на регіональному рівні на соціально-благодійну або на профілактично-просвітницьку теми.

Перш за все вищезазначена проблематика стосується дітей із соціально-незахищених верств населення (сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей), діти з різними вадами здоров’я (з обмеженими можливостями, ВІЛ-інфіковані, з захворюванням на туберкульоз тощо), соціальні сироти (позбавленні батьківської опіки де-факто у зв’язку з перебуванням батьків за кордоном на заробітках), а також людей похилого віку (одиноких).

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Привернути увагу держави, органів місцевої вади, підприємств і громадськості до актуальних проблем сьогодення, які існують у регіонах України, сприяння їх вирішенню.

2. Підвищити рівень соціальної активності громадян, привернути увагу на проблеми незахищених верств населення, сприяти їх залученню до вирішення соціальних проблем на рівні регіонів України.

3. Поширити позитивний досвід співпраці учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» з органами місцевої влади шляхом розробки спільного плану дій для реалізації соціальних проектів.

4. Залучитися підтримкою громадськості, органів влади, спонсорів, меценатів, засобів масової інформації до проєктів на соціальну тематику, які кожна учасниця конкурсу реалізовувала у своєму регіоні.

5. Надання благодійної допомоги, пропагування людських якостей, таких як: милосердя, гуманність, небайдужість до чужого лиха, співчуття тощо.  

ЦІЛЬОВА ГРУПА

Первинна цільова аудиторія — студентки вишів, які є учасницями загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді».

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

АР Крим, м. Київ і Севастополь, області України.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

Всеукраїнська благодійна програма проходить у три етапи:

1. Підготовчий.
2. Регіональний.
3. Загальнонаціональний.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

I етап. Підготовчий

Конкурсантки регіональних етапів конкурсу краси «Перша Леді» займаються вивченням соціальних проблем свого міста або регіону, обирають вузьку тематику (або соціально-благодійну, або профілактично-просвітницьку) та розробляють проєкт і шукають шляхи його подальшої реалізації.

Під час проведення регіонального етапу конкурсу краси особистості учасниці презентують свій проєкт.

II етап. Регіональний (серпень 2021р.).

Учасниці-переможниці регіонального етапу конкурсу краси «Перша Леді» займаються реалізацією своїх проєктів на рівні регіону та презентуюсь свої напрацювання під час фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка», де проходить півфінал «Першої Леді».

III етап. Всеукраїнський (з жовтня 2021р.).

Учасниці загальнонаціонального півфіналу конкурсу краси особистості «Перша Леді» роблять дружні візити одна до одної у різні регіони України, під час яких вони зустрічаються з представниками/цями органів влади, підприєм(ни)цями, меценат(к)ами і благодійниками/цями та звертають їхню увагу на соціальні проблеми, що існують у регіонах України, планують спільну діяльність задля їх вирішення.

ОСОБЛИВІ ВИМОГИ

«Місія доброї волі» обов’язково є програмою ВМГО «Студентська республіка» (www.studrespublika.com) і ТМ «Перша Леді».

Програма відкрита до партнерства.

Назва організаторів та офіційних спонсорів має бути представлена в усіх документах, матеріалах, пресрелізах, рекламній продукції.

На місцевому рівні можуть бути й інші співорганізатори, котрі офіційно погоджені зі Всеукраїнським оргкомітетом.

ВЗАЄМОДІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ОРГКОМІТЕТІВ

У режимі субординації.

Керівники/ці регіональних оргкомітетів затверджуються рішенням Національного оргкомітету.

Національний оргкомітет складається з делегованих представників від організаторів і партнерів (відповідно до внеску в участь).