fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-12-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Креатив, талант і працьовитість перемогли у Закарпатському КСУ

p_135617_1_gallerybigЧерговий, цього разу Закарпатський регіональний етап «Кращого студента України» відбувся. Конкурс пройшов у веселій і неординарній обстановці. Перемогу здобула авторка чудового пластилінового кліпу, студентка Коледжу мистецтв Владислава Мазур [+ відео].

Із яким неординарним талантом перемогла учасниця КСУ на Закарпатті, які ще номери вразили публіку та як проходив улюблений конкурс студентів — читайте просто зараз.

«Кращий студент Закарпаття» пройшов 26 листопада 2015р. у нічному клубі «Фантом». Цього року участь взяло 9 учасників із Ужгорода, Мукачева та Сваляви, які боролися за звання кращого серед кращих. Шестеро дівчат і троє хлопців відповідали на запитання ведучих у своєрідному ток-шоу; демонстрували слайд-шоу із фотографій; презентували свій талант оригінальним номером.

p_135617_7_gallerybig

p_135617_8_gallerybig

 

 

 

 

Мистецька постановка від неординарної й енергійної студентки Анастасії Хархаліс, яка представляла Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ УжНУ зачарувала присутніх. Вона не просто танцювала, а вразила глядачів поєднанням у своєму виступі, як класичних гімнастичних мотивів, так і запальних елементів рок-н-ролу.

p_135617_3_gallerybig

p_135617_2_gallerybig

p_135617_4_gallerybig

 

 

 

 

 

Та перемогу здобула Владислава Мазур, студентка 3-го курсу Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту. На розсуд журі учасниця представила пластиліновий кліп, який зробила разом із друзями протягом 2-х тижнів. «Робота була непростою, щодня після навчання до 10 вечора ми створювали картинки з пластиліну. Після того, як з’явилася ідея важко було її втілити в життя: підібрати правильну пісню, намалювати ескізи, зробити портрети і пейзажі з пластиліну, а потім сфотографувати все так, щоб могти об’єднати в одне відео, в цьому нам допомогли відео-уроки», — розповідає переможниця. На сьогодні цей кліп вже має понад 72 000 переглядів в YouTube.

Бажаємо Владиславі втілити ще багато креативних і гарних мультиків. 

p_135617_6_gallerybig

Організатори конкурсу: Закарпатська Студреспубліка, «Закарпатська ліга КВН», «Студентська рада Закарпатської області».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Закарпатської Студреспубліки