fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-09-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Кращий студент України» — ти можеш стати ним


Screenshot_4Студенти України! Звернення до вас. Досить просто ходити на пари, ховатися в бібліотеках або нічних клубах, пора проявитися на всю Україну. Реєструйтеся і беріть участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України-2015». Тривають
вишівські та регіональні етапи.

Детальна інформація про конкурс «Кращий студент України-2015», хто, яким чином і на яких умовах може взяти в ньому участь і чому варто позмагатися за це почесне звання — читайте далі.

«Кращий студент України» – системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Проходить від вишівських, регіональних до всеукраїнського етапу. Оргпідтримку надають Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Ти активний студент, цікавишся конкретною тематикою або займаєшся громадською сферою. Тепер, у тебе є можливість не лише робити улюблену справу, але й паралельно продемонструвати свої досягнення в дії у рамках всеукраїнського проекту «Кращий студент України».

Все дуже просто. Потрібно лише пройти онлайн-реєстрацію, вибрати номінацію, в якій ти хочеш змагатися, вказати всі свої досягнення по цьому напрямку. А якщо ж ти хочеш стати головним переможцем, необхідно ще презентувати власний соціальний проект, який не лише покаже тебе з найкращої сторони, але й принесе користь твоєму регіону або всій Україні.

Animation (2)

Правила конкурсу дозволяють одному студенту (за його бажанням) узяти участь не лише в одній номінації, а навіть у декількох одразу. У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);Screenshot_3
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

Нагадуємо! Для участі у проекті необхідно пройти обов’язкову, однак дуже просту онлайн-реєстрацію! Деталі можна довідатися у свого регіонального координатора.

Не паси задніх! Країні потрібні активні і цілеспрямовані студенти. Стань одним із них. Доведи всім, що ти вмієш вдало поєднати навчання, хобі, активну позицію і бажання стати корисним суспільству. Будь активним громадянином!

«Кращий студент України» — це твій перший свідомий крок до великих перемог у дорослому житті!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
Із питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Із організаційних питань: в.о. менеджера проектів Рєгіна Попова (093) 619 31 65, project@studrespublika.com

Положення про КСУ
Регіональні координатори КСУ

Плакат КСУ 

Screenshot_2
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки