fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-04-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Подія весни: незабаром стануть відомі імена кращих студентів і найкрасивіших студенток

Spring Event: soon there the names of the best students and the most beautiful female students will be announced (eng)

SFПодія, на яку чекали цілих 3 роки, подія, яка стане центральним студентським заходом цієї весни – це об’єднаний суперфінал всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» та загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» за участі переможців за 3 останні роки. 14 травня 2016р. в Ужгороді зустрічайте найбільш талановитих і активних студентів-переможців регіональних етапів КСУ та найкрасивіших студенток, переможниць регіональних етапів і півфіналів «Першої Леді».

Вперше в історії відбудеться неймовірна подія, яка сколихне весь студентський світ – це об’єднаний суперфінал «Кращого студента України» та «Першої Леді». Учасниками стануть переможці попередніх етапів 2013-2015рр. Студреспубліка запрошує! Як саме і де обиратимуть кращих із кращих, як потрапити на дійство – читайте нижче.

Отже, по порядку. У рамках суперфіналу конкурсу «Кращий студент України» до участі запрошуються переможці кожної номінації в своєму регіоні в 2013, 2014 і 2015 роках. Під час суперфіналу буде визначено одного кращого студента всієї України відповідно у своїй номінації:

  • Кращий студент (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик;
  • Кращий студент-громадський діяч;
  • Кращий студент-дизайнер;
  • Кращий студент-медійник;
  • Кращий студент-науковець;
  • Кращий студент-програміст;
  • Кращий студент-спортсмен.

У рамках же суперфіналу конкурсу краси особистості «Перша Леді» учасницями будуть переможниці регіональних етапів і переможниці півфіналів конкурсу, що традиційно відбувається під час фіналів Студреспубліки2013, 2014 і 2015 роках). Учасниці суперфіналу повинні презентувати реалізований ними соціальний проект у рамках «Місії доброї волі» у вигляді короткого відеоролика. Під час суперфіналу буде визначено найкрасивіших, найбільш соціально відповідальних і найталановитіших студенток України.

Всі учасники  КСУ та «Першої Леді» вже довели в своєму регіоні, що вони найкращі, найталановитіші, найактивніші, найбільш винахідливі та найкрасивіші. Тепер боротьба стає ще більш напруженою, адже ці ж якості потрібно проявити на всю Україну та довести, що ти гідний взяти в руки кубок кращих із кращих студентів, і стати найчарівнішою студенткою України й одягнути на голову корону переможниці.

Бажаємо перемоги найкращим і неймовірного вечора всім уболівальникам і глядачам конкурсу. Зустрінемося на об’єднаному суперфіналі – дійство буде неймовірним!

Приїжджайте до Ужгорода, резервуйте квитки!

Організаційні питання, резервування квитків: в.о. менеджерки проектів Рєгіна Попова (044) 529-13-75, (093) 619 31 65, project@studrespublika.com
Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» спільно з Закарпатською Студреспублікою, Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», Закарпатською ОДА за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Ужгородської міської ради.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, Nai-Luna by Anastasia Ivanova, «БІОКОН», Watsons Ukraine, Lamel, Hellisen, видавництво «Саміт-книга», компанія «Бельвіль», відпочинкові комплекси «Камелот», «Сонячна долина», Кондитерський дім Валентина Стефаньо, фотостудія «Коцка», Закарпатська Ліга КВН, корпорація свят «Не Понял».
Інформаційні партнери: «Про Захід, «УжІнформ».
Окрема подяка Роману Мегелі.

Фінал «Кращого студента України» (2010, Тернопіль)
Фінал «Першої Леді України» (2010, Київ) 
Фінал «Першої Леді України» (2011-2012, Одеса) 

Голосувалка «Перша Леді Інтернет України-2013/2015»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки