fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Най-най-найкращі дівчата — тільки на конкурсі краси «Перша Леді»

Diql1RNkdL8Найгарячішою та найвидовищною подією фінальної Студреспубліки вже традиційно є півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді», котрий цього року відбувся якраз на День Незалежності України. Корону «Першої Леді Студреспубліки-2015» здобула запорізька студентка Анастасія Проніна [+ відео].

В Україні проводиться досить багато різноманітних конкурсів жіночої краси, проте лічені з них мають загальнонаціональний рівень, де б дівчата спочатку виборювали перемогу в регіональних етапах конкурсу. І єдиний конкурс, який має реальну соціальну складову, ставить високу планку вимог щодо громадянської активності, інтелекту, внутрішньої краси, талановитості учасниць — це конкурс краси особистості «Перша Леді». Півфінал конкурсу завжди відбувається на фіналі Студреспубліки — цього року це сталося на День Незалежності України. Які дівчата брали участь, які саме їх чекали випробування та виходи, хто, врешті, переміг, і що очікує на дівчат далі — читайте в статті з багатьма фотографіями.

Ось і завершилося літо. Це найпрекрасніша пора року, під час, якої ми, незважаючи на занепад і війну, багато подорожували, відпочивали, оздоровлювались, пізнавали чогось нового і просто з приємністю проводили час. На зміну наступила не менш романтично пора — золота осінь.

Але зі всіх цих подій літа у нас всіх, напевне, та в нашій пам’яті закарбувалися найнезабутніші миттєвості останніх днів літа, які ми з приємністю та трепетом часто будемо пригадувати похмурими осінніми вечорами, холодними зимовими ранками й обнадійливими весняними днями, які повязані з країню Мрій — де збуваються наші надії та сподівання, ця країна — Студреспубліка-2015.

IMG_8611_1478x985

Тематика фіналу Студреспубліки цього року була вкрай важлива — «Програма модернізації України», і всі його складові розкривали дану тему. Зокрема, найгарячішою та найвидовищною подією фінальної Студреспубліки вже традиційно є  півфінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2015», котрий відбувся якраз на День Незалежності України, 24 серпня 2015р.

У програмі конкурсу було чимало заходів. У день приїзду дівчат на конкурс, відбувся вечір знайомств за участю дівчат і організаторів конкурсу, де красуні мали змогу обмінятись між собою тими сувенірами, які символізують кожен регіон, звідки вони прибули, поділитись своїми враженнями та спогадами з регіональних конкурсів краси «Перша Леді», де вони вибороли  офіційні титули, які надали їм змогу брати участь у наступному етапі конкурсу, довідатись чимало цікавої та корисної інформації від організаторів.

Уже вкотре конкурс зібрав на березі моря не тільки одних із найкрасивіших студенток країни, але водночас найталановитіших, найрозумніших і най, най… а також тих, у кого дуже активна громадянська позиція. Адже всі вищезазначені якості вони мали змогу продемонструвати під час вечора талантів, який відбувався за два дні до конкурсу, на якому кожна з учасниць мала можливість продемонстрували свій талант і презентувати свій соціальний проект на розсуд членів журі, експертів і запрошених гостей. Дана частина конкурсу пройшла дуже гарно, зі слів гостей дійства.

Наступним етапом конкурсу є коктейльна вечірка, під час якої дівчата продемонстрували свої кулінарні таланти через приготування та презентацію гастрономічних шедеврів, які надалі смакували члени журі, для того, щоб визначити найкращих господарочок, а це впливало в подальшому на кінцевий  вердикт. Найцікавішим є те, що даний конкурс є ще однією родзинкою «Першої Леді», він не має аналогів в інших конкурсах краси.

23

 

 

 

 

 

 

 

Кульмінацією всієї програми стало, власне, шоу півфінальної частини загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді».

1089

 

 

 

 

Цього року на березі Азовського моря, на Арабатській Стрілці (географічно це Крим), оцінювало конкурс журі в такому складі:

  • Павло Вікнянський — Національний лідер Студреспубліки, співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Володимир Заверуха — співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Олександр Воробйов — голова Генічеської райдержадміністрації;
  • Дмитро Гайдук — учасник гурту «Сен-Тропе» (переможці Music Live Awards-2015);
  • Сергій Митрофанський — заступник Міністра молоді та спорту України.

18 DSC_0418_1478x979

 

 

 

 

 

Сам конкурс складався з чотирьох виходів. У першому з них конкурсантки вийшли на сцену в дуже екстравагантних і водночас привабливих сукнях. Під час другого виходу дівчата дефілювали в елегантних легких, літніх коктейльних сукнях. Родзинкою конкурсу був вихід красунь у купальних костюмах. А під час четвертого дефіле дівчата всіх вразили своєю неповторністю та вродою у вечірніх сукнях у вигляді древньогрецьких шатів, які нагадували вбрання богині кохання та краси Афродіти.

76

 

 

 

 

 

 

Володарками офіційних титулів «Першої Леді» стали наступні конкурсантки:

  • «Перша Леді глядацьких симпатій» — студентка Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Христина Червенюк,
  • «Перша Леді Інтернет» — представниця Волині Наталія Савчук,
  • «Перша Леді талант» — ще одна волинянка, також студентка Східноєвропейського національного університету ім. Л.Українки Вікторія Паршенко.

А от корону та стрічку «Першої Леді Студреспубліки» тепер із гордістю буде носити фантастична Анастасія Проніна, студентка Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

1112

 

 

 

 

 

 

Усі дівчата отримали пам’ятні дипломи та кубки, а також чудові косметичні подарунки від партнерів Студреспубліки — компанії «БІОКОН». Переможниці отримали дизайнерські речі від Анастасії Іванової. А «Перша Леді Студреспубліки» була нагороджена смартфоном від компанії Impression Electronics, а також путівкою на відпочинок до Генічеського р-ну, на Арабатську Стрілку.

13DSC_0563_1478x979

Щиро дякуємо команді підготовки конкурсу: голові оргкомітету, Національному лідеру Студреспубліки Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, бренд-менеджеру Вірі Андріюк, в.о. менеджера проектів Студреспубліки Рєгіні Поповій, менеджеру конкурсу Христині Білінській, хореографу-постановнику Олені Пінаєвій, режисеру Ользі Мусійчук, фотографу Максиму Мотайлу, перукарю Юлії Куц.

Загалом, конкурс  пройшов феєрично, враховуючи влучно підібрано  організаторами колекції для виходів конкурсанток, фахово  підібраним репертуаром розбивки між виходами, розміщенням  великої концертної сцени, що надихало на дуже романтичну атмосферу дійства.

15

І на завершення хотів би сказати: до скорої зустрічі вже на суперфіналі конкурсу краси особистості «Перша Леді», який відбудеться  за участю переможниць 3-х попередніх півфінальних конкурсів.

Аналітика гри-2015

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Херсонська облдержадміністрація, Генічеська райдержадміністрація, компанія Impression, компанія Kaspersky, компанія MSI, косметична компанія «БІОКОН», компанія Dolphi, Nai Lu-na by Anastasia Ivanova, НДЛМ, Another Land, Resort Management Group.
Інформаційні партнери: телеканал OTVSPILNO.TV, Стильне радіо «Перець ФМ», газета «День», інтернет-телебачення Robinzon.tv.

Окрему подяку висловлюємо подрузі Студреспубліки Наталії Шейко.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Заверуха