fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
ПАРТНЕРИ
 
Соцзавдання, «Перша Леді»

Учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» (у рамках фіналу Міжнародної програми «Студентська республіка») мають надіслати проєкт на соціально-благодійну або на профілактично-просвітницьку теми щодо проблематики у регіоні, який представляють.

Перш за все, вищезазначена проблематика стосується дітей із соціально-незахищених верств населення (сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти з родин вимушених переселенців і загиблих або поранених під час війни), дітей із різними вадами здоров’я (з обмеженими можливостями, ВІЛ-інфіковані, з захворюванням на туберкульоз тощо), соціальних сиріт (позбавленні батьківської опіки де-факто, в зв’язку з перебуванням батьків за кордоном на заробітках), а також людей похилого віку (одиноких).

Проєкт повинен складатися з 3-х частин:

1. І частина — мотивуюча (короткий опис проблеми, а саме — чому ви вирішили, що ця проблема являється однією з актуальних і болючих у регіоні. Необхідно надати підтверджуючі матеріали, які би констатували дослідження, опитування та моніторинг у даному конкретному регіоні; джерела інформації про організації, які надали у цьому допомогу);
2. ІІ частина — аналіз (інформація про задовільну чи незадовільну роботу профільних підрозділів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, дотичних до того громадських, молодіжних і благодійних організацій);

3. ІІІ частина — висновок (вичерпний опис і практичні наміри та підходи до вирішення даної проблематики особисто учасницею конкурсу).

«Перша Леді» є єдиним у нашій державі загальнонаціональним конкурсом не лише зовнішньої краси, а й краси особистості. У півфіналі конкурсу беруть участь переможниці його регіональних етапів — дівчата з усіх регіонів України. 

Конкурс традиційно відбувається у рамках ключової молодіжної події року в Україні — Міжнародної програми «Студентська республіка».  

Обов’язковою вимогою до конкурсанток є те, що вони мають бути не лише красивими, але розумними та соціально-відповідальними. Тому до програми проведення конкурсу додається презентація соціального проєкту, який у рамках «Місії доброї волі» обов’язково буде реалізовувати дівчина.  

Від імені Міжнародного оргкомітету Студреспубліки,
президент (куратор) конкурсу

Володимир Заверуха
, +38 050 377 59 84