fbpx
 
МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ
НОВІ СУБ-ФЕСТИ
 
ФОТО-КОНКУРС

 

 Фото-конкурс «Спалах емоцій» 

 

У нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів, про які важко розказати й описати. Але якщо у тебе є фотоапарат…

Краще один раз побачити, ніж від багатьох почути. Тим паче на Студреспубліці, на якій, що не хвилина — то нова подія. Тому, ми пропонуємо тобі, професіонале/ко чи аматоре/ко, стати митцем/сткинею і просвітителем/ькою ключової молодіжної події року — ХХІІІ «Студентської республіки-2021».

Фото-конкурс «Спалах емоцій» проводиться для всіх, хто хоче спробувати себе у фотомистецтві та тих, хто прагне показати свій погляд.

Тема Фото-конкурсу, як і всього літньго циклу Студреспубліки-2021 — «Інакша Україна — для Нового світу».

Щоб узяти участь у Фото-конкурсі, потрібно:

Умови участі:

1.Надіслати мінімум 3 якісні фотографії на тему: «Інакша Україна — для Нового світу» до 19 серпня на e-пошту: office@studrespublika.com;
2. Заборонено використовувати фотошоп (максимум — корекція) й інші програми для обробки фотографій;
3. Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, порнографії, дискредитувати Студреспубліку.
4. Взяти з собою фотокамеру, бо на місці отримаєте нові завдання.

На вас чекає багато процесів і моментів для осмислення, смислові й драйвові події, насичені та яскраві картинки, ціла палітра спалахів емоцій та інсайтів!

Прохання слідкувати за якістю фотографій — суперництво сильне, тож варто попрацювати над цими 3-ма кадрами. Кількість учасників/ць від регіональної делегації необмежена, пам’ятайте: чим більше вас, тим більше шансів. Переможців/ниць визначатиме спеціальне фахове журі — майстри(ні) своєї справи. Зробіть це літо незабутнім — візьміть участь у Фото-конкурсі «Спалах емоцій»!

Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2021
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2020
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2019
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2017
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2016
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2015
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2014
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2013
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2010
Фото-конкурс «Спалах емоцій» 2009

Куратор суб-фестивалю:
Святослав Гнатенко

+38 068 758 15 20
svgnatenko022@outlook.com