fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-11-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фото-конкурс надихає далі творити

fotokonkurs22-25 серпня 2015р. на березі Азовського моря відбувся фінал XVII Студреспубліки на тему «Програма модернізації України». У рамках мульти-фестивалю. як і завжди, було море суб-фестів. Але є той, який на інші не схожий – Фото-конкурс «Спалах емоцій».

Матеріал про Фото-конкурс «Спалах емоцій» розповість, як наші папарацці ловили жителів Студреспубліки у незручних ситуаціях: когось за підготовкою виступу на пленарному засіданні, когось під час участі у суб-фесті, а декого навіть на пляжі.

Фотографи — це митці, які бачать цей світ не так, як ми з вами. У Фото-конкурсі «Спалах емоцій» узяли участь 7 починаючих фотографів із різних куточків України. Було дуже приємно бачити неабиякий інтерес у молоді. В рамках суб-фесту учасники збиралися, ділилися досвідом, уважно слухали поставлені задачі та виконували їх, заробляли НДЛМчики та бонуси за виконання завдань.

12

 

 

 

 

 

 

 

Відомий полтавець, незмінний фотограф фіналу Студреспубліки та Конкурсу краси особистості «Перша Леді» Максим Мотайло провів міні-майстер-клас, розповів, як правильно працювати зі світлом, відкрив маленькі секрети при зйомці.

За отриманими балами перемогу одержала Юлія Мануйленко (м. Дніпропетровськ), її офіційно нагородив куратор Фото-конкурсу Олександр Лакота під час церемонії закриття Студреспубліки-2015.

43

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможницю та бажаємо, щоб творчий шлях розвивався, кожний спалах фотоапарату приносив максимальне задоволення та бажання й далі творити.

Аналітика ігри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Лакота