fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Як зловити миттєвість, щоб ухопитись за історію?

Ми стикаємося з бажанням, а іноді й потребою фотографувати ледь не кожну мить. Як не сфотати своїх друзяк або утриматися від фіксації на фотік чи інший ґаджет милих котиків? Тим паче на Студреспубліці, де, що ні хвилина — то нова подія. Як вдало зловити миттєвість — щоб через неї взяти за хвіст історію? Змагаються в цьому, самі вчаться і вчать інших у рамках мульти-фестивальної частини Студреспубліки під час Фото-конкурсу «Спалах емоцій».

У Лазурному, 21–24 серпня 2021р., відбувся фінал XXIII Студреспубліки* на тему «Інакша Україна — для Нового світу», на якому проходив Фото-конкурс «Спалах емоцій». Хто і з яким доробком став кращим майстром фотокамери — у замітці.  

Фото — це не тільки невід’ємна частина нашого життя, а ще й інтелектуальне мистецтво. А на Студреспубліці її громадян(к)и готові хоч вилізти на… ліхтар, хоч зануритись у глибини Чорного моря задля крутого і креативного кадру. І коли стоїть питання, як же на фото відобразити Інакшу Україну, за справу беруться кращі студент(к)и.

Протягом 3-х діб учасники/ці з усієї України змагалося за звання кращого/ї молодої фотографа/ині України. Кожне фото було незвичне, відрізнялося своєю художньою різноманітністю і, звісно, було просякнуте темою всього літнього циклу Студреспубліки-2021 — «Інакша Україна — для Нового світу».

Головним завданням було відобразити у фото Інакшу — інноваційну, прогресивну Україну, яка покликана стати плацдармом творення Нового світу. За результатами суб-фестивалю перемогу цього року отримав буковинець Віталій Гафюк, який вразив цілою серією професійних фоторобіт. Віталій — до речі, не лише надзвичайно активна людина, депутат Студентського парламенту України-2020/2021, а минулого року ще був куратором «Спалаху емоцій».

Дружньо вітаємо найкращого молодого фотомайстра країни і оголошуємо Фото-конкурс «Спалах емоцій» на ХХIV Студреспубліці-2022 відкритим! Вмикаймо камеру і гайда фоткати!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Фотогалерея 
Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Святослав Гнатенко, Марія Корабельнікова