fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фото допомагає конструювати майбутнє

Для прогресу та справедливості необхідні надзусилля! Солідарність українців! Як донести зміст й енергетику змін до мільйонів людей? Фото-конкурс «Спалах емоцій» був створений, щоби надихати та заохочувати до модернізації. І, звісно, фінал Студреспубліки-2020 подарував нам яскраві фотомиттєвості!

22-25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості», на якому проходив* Фото-конкурс «Спалах емоцій». Хто і з яким доробком став/ла кращим/ою майстром/инею фотокамери та людських емоцій — у замітці.


Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми.

Учасники/ці суб-фесту намагалися відобразити надзусилля через фото. Кожен конкурсний знімок став справжнім документом мульти-фесту як Події Покоління — це поєднання змісту і спалаху різних емоцій: щастя, посмішок, здивування, захоплення, хвилювання, радості, напруження… а інколи й безкрайого неба та пристрасного хвилювання моря.

Найбільш активними були республіканці з Полтавщини, Буковини та Києва. А переможне фото, за рішенням журі в складі головного фотографа фіналу Студреспубліки Макса Тарківського, фотографині фіналу Студреспубліки Діани Черненко, куратора цього суб-фесту Віталія Гафюка, зробила киянка Дарина Гончарук.

Діліться своїми думками й позицією через фотографію, круті світлини — це важливий спосіб творчої роботи з реальністю і Майбутнім! Долучайтеся до нашої спільної боротьби за прогрес і справедливість!

До зустрічі на Фото-конкурсі «Спалах емоцій» у 2021-му. Буде ще гарячіше й концептуальніше!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віталій Гафюк