fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-09-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Спалах емоцій» серед ясного неба

fotokonkursЗовсім нещодавно на мальовничому узбережжі Чорного моря під Очаковом пройшла найочікуваніша подія літа для молоді всієї України – фінал Студреспубліки-2016. Традиційно у рамках мульти-фестивалю  відбувся Фото-конкурс «Спалах емоцій».

Цього року, з 24 по 27 серпня 2016р., це був фото-квест на тему: «Модернізація навколо мене», де молодь мала змогу показати вміння творчого підходу до виконання завдань, швидкість, мобільність, винахідливість, отримати та подарувати іншим купу вражень та емоцій, а ми у свою чергу допомогли знайти та розвинути молоді таланти. Чи все вийшло як задумувалося – читайте нижче.

6HQgwuSDEu47FZibNwcl6kgufq17VvHqY

 

 

 

 

Представники та представниці 9 регіонів виявили бажання взяти участь, показати свої вміння не тільки у звичайній, а й в репортажній зйомці та навіть придумати цікавий допис до кожної з тематичних світлин.

Учасники мали зробити фото на 21 завдання, що стосувалися всіх подій на фінальній Студреспубліці. Вони були, наче таємні агенти, що задля своєї секретної місії зафіксувати щирі емоції, вислідковували, як експертів, так і учасників. Усі роботи були надзвичайно різними, по-своєму цікавими, іноді загадковими та перевершили очікування організаторів.

Найкреативніші, найбожевільніші люди або просто любителі пофотографувати мали гарну нагоду відвідати факультатив досвідченого й епатажного фотохудожника Олександра Ктиторчука, котрий не лише зібрав велику кількість слухачів, поділився досвідом, а й пофілософствував на важливі для студентства теми.

7Xb-SUZELzkuW5ASmiBXhwphoto_2016-09-07_16-36-27

 

 

 

 

Приємно вразили роботи Дмитра Кандиби з Полтави та неодноразової переможниці минулих років Юлії Мануйленко з Дніпра. Однак, перемогу ж у Фото-конкурсі «Спалах емоцій» цього року здобула команда «Шо» з Харкова, яку представили 2 тендітні студентки: Аліна Дмитренко й Ангеліна Капущак.

IMG_8392

На урочистій церемонії закриття переможниці були нагороджені призами. Ми щиро дякуємо всім учасникам, вітаємо переможців, бажаємо творчої наснаги, злетів у цій справі та запрошуємо випробувати свою долю й наступного року.

Аналітика гри-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Зотікова