fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Твій літній «Спалах емоцій» на Студреспубліці-2016

fotokonkursУвага! Терміново розшукуються найкреативніші, найбожевільніші люди або просто любителі пофотографувати. Запрошуємо енергійних, творчих, ідейних людей на один із найяскравіших суб-фестивалівФото-конкурс «Спалах емоцій», який відбудеться у рамках фіналу Студреспубліки-2016, що проходитиме 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря.

Як саме проходитиме суб-фест, хто і яким чином може стати його учасником, які врешті емоції можуть спалахнути під час фіналу Студреспубліки-2016 на тему «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді», читайте в анонсі.

Цього року конкурс відбудеться у вигляді фото-квесту, де молодь матиме змогу показати уміння творчого підходу до виконання завдань, швидкість, мобільність, винахідливість, здатність отримати та подарувати іншим купу вражень та емоцій. Організатори, у свою чергу, допоможуть знайти та розвинути молоді таланти.

Тема цьогорічного Фото-конкурсу: «Модернізація навколо мене». Всі, хто бажає, матимуть змогу показати свої вміння не тільки у звичайній, а й в репортажній зйомці та навіть придумати цікавий допис до кожної з тематичних світлин. Ми чекаємо на тебе! Не проґав свій шанс та скоріше проходь онлайн-реєстрацію. Ми віримо в те, що саме ти здатен модернізувати Україну!

За детальною інформацією звертайтеся до кураторки суб-фесту Юлії Зотікової за номером +38 096 093 94 94.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Зотікова