fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-10-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Зловити неповторний кадр – ось, що найцінніше

Точка соприкаснавенияФото-конкурс «Спалах емоцій» недарма має саме таку назву. Адже кожне фото – це дійсно спалах різних емоцій: щастя, посмішок, здивування, захоплення, хвилювання, інтелектуального напруження, а інколи й безкрайого неба та пристрасного дзюрчання моря. Цьогорічний фінал Студреспубліки ще доповнив і підсилив ці емоції.

Як все відбувалося цього року під час змагання кращих молодих фотографів України, і які мегакруті фотки їм вдалося зробити – в постматеріалі.

DVM_5218Необычний участник 1на что можно смотреть вечно 1 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotokonkursФото-конкурс на фіналі Студреспубліки (який проходив на узбережжі моря, під Очаковом, 24-27 серпня 2017р. на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України») відбувався цікаво, весело й активно. Учасники одержали 10 різноманітних завдань. Навколо купа подій, а фотографам потрібно бути всюди одночасно. Два завдання безпосередньо були пов’язані з учасницями конкурсу краси особистості «Перша Леді»: тут портретне фото, напевне, було найскладнішим завданням. Також було завдання зробити фото на тему: «Студреспубліка серед нас», «Освіта й модернізація», «Найбільш нестандартний учасник Студреспубліки», «Командний дух», «Точка дотику» тощо.

лгнлпг (7)лгнлпг (1)DVM_5175

 

 

 

 

 

Як то кажуть, виграє сильніший! Тому, вітаємо з перемогою у Фото-конкурсі Віктора Данилюка з Волинської обл.

Командный духDVM_5529_1Tar_PH-0848

 

 

 

 

 

Насолоджуємось найкрутішими фотографіями, запасайтеся новими фотіками, продовжуйте активно (але вміло — тому вчіться) «щолкати», все що рухається і що не рухається, і до зустрічі на Фото-конкурсі «Спалах емоцій» у 2018-му на фіналі ювілейної XX Студреспубліки.

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Мануйленко