fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді» — це, коли краса поєднується з розумом

Краса та розум, емоційність і громадянська відповідальність, успіхи в навчанні та вміння ефектно подати себе — всіма цими якостями повинна володіти учасниця півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Цього року найкрасивішою студенткою України стала Олександра Терехова, представниця Херсонщини [+ відео].

Коли дуже чогось прагнеш і докладаєш до того зусиль — обов’язково доб’єшся, це нам доводить конкурс «Перша Леді». Минулого року «Перша Леді Інтернет», а цього — ти вже володарка корони. Заповітні мрії збуваються на Студреспубліці! Подробиці — далі.

Конкурс краси особистості «Перша Леді» — єдиний загальнонаціональний конкурс, який має реальну соціальну складову, ставить високу планку вимог щодо громадянської активності, інтелекту, внутрішньої краси та талановитості учасниць. Неймовірне дійство в ніч із 26 на 27 серпня 2017р. завершувало фінал Студреспубліки-2017 на Чорноморській косі, що під Очаковом (на тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України»).

Участь у конкурсі краси «Перша Леді» — це непроста річ: перемога на регіональному рівні, кропітка місячна підготовка та щоденні репетиції безпосередньо вже на місці проведення фіналу Студреспубліки. Серйозна попередня робота продиктована рівнем конкурсу, кількістю та якістю завдань, які виконують учасниці.

Tar_PH-9593Tar_PH-9600

 

 

 

 

 

 

 

 

Зокрема 9 красунь зі всієї України повинні були підготувати відео про реалізований ними власний соціальний проект. Відео презентувалися у переддень конкурсу на pre-party за участі журі, організаторів та експертів. Тоді ж дівчата показують свої кулінарні таланти: готують смачні кулінарні витвори.

Tar_PH-9667Tar_PH-0319

 

 

 

 

 

 

 

Також конкурсантки мали нагоду відвідати чудовий аквапарк, подискутувати на факультативах експертів Студреспубліки на теми освіти та нової індустріалізації, долучитися до феєрверку подій мульти-фестивальної частини, а також знятися у ексклюзивній пляжній фотосесії.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-pmnLOI3Wg2Tar_PH-0609

 

 

 

 

 

 

 

 

На сцені ж дівчата продемонстрували 4 дефіле. Спочатку красуні вийшли у коктейльних сукнях, а ведучі в цей час коротенько знайомили з учасницями. Далі був вихід у літніх костюмах, а після — у купальних. Звісно, це викликало бурю емоцій глядачів і глядачок. Завершився вечір чарівним дефіле у ніжних вечірніх сукнях.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-mxNXA2ZRHvrUWiimgonline-com-ua-Osvetlenie-Dupe1EeJCqO

 

 

 

 

 

 

 

Цього року до складу журі входили:

  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України, співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Володимир Заверуха — співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Кшиштоф Мрозек (Польща) — політолог, експерт фіналу Студреспубліки-2017;
  • Міндія Сікхарулідзе (Грузія) — начальник відділу молоді Департаменту молоді та спорту Автономної Республіки Аджарія;
  • Микола Чорниш — депутат Очаківської міської ради.

Отже, переможницями визначено: «Перша Леді глядацьких симпатій»Маргарита Сірда, студентка Полтавської державної аграрної академії; «Перша Леді Інтернет»Аліна Михалюк, студентка Луцького базового медичного коледжу.

Tar_PH-0937photo_2017-09-16_19-08-29

 

 

 

 

 

 

 

Корону Першої та стрічку «Перша Леді Студреспубліки-2017/2018» одягла 20-річна студентка Херсонського національного технічного університету Олександра Терехова.

Вітаємо прекрасних учасниць, бажаємо їм здобувати ще багато перемог, як на конкурсах краси, так і щоденно у житті, при реалізації соціальної діяльності! До зустрічі на фіналі «Першої Леді України».

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення конкурсу найкращим спеціалістам своєї справи: голові оргкомітету, Національному лідеру Студреспубліки Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, менеджерці конкурсу Еліні Гетун, хореографці-постановниці Дар’ї Коршуновій, фотографу Роману Таратуті, режисеру Ігорю Шубу.

Пляжна фотосесія-2017
Аналітика гри-2017

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери
: Миколаївська облдержадміністрація, «Смарт-Холдинг», компанія Impression, ПАТ «Гравітон», компанія Logitech, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», Nai-Luna by Anastasia Ivanova, LGrom, Sendpulse, НДЛМ.
Інформаційні партнери
: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», журнал «Я Студент», ресурсний центр «ГУРТ».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки