fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перші Леді» на пляжній фотосесії — це дещо!

24622_16-10-11_22-43-46pershaledi_mini.jpgФінал Студреспубліки — наймасштабніша громадська молодіжна та футурологічна подія нашої країни — триматиме під впливом потужних змістів та емоцій ще цілий рік. Але зараз усе особливо гостро. Тим більше, коли мова йде про конкурс краси особистості «Перша Леді». Отже, вуаля: пляжна фотосесія красунь.

Пляжна фотосесія на фіналі Студреспублікице завжди приємний момент для дівчат, кожна з них може вдосконалити вміння працювати в кадрі та в підсумку отримати класні фотки. Ці світлини — ми пропонуємо для вашого перегляду.

Щорічно учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» мають чудову можливість отримати професійне пляжне портфоліо. Цього року з конкурсантками працював молодий полтавський фотограф Роман Таратута. Він показав красунь у різноманітних образах, відкрив кожну в індивідуальному, лише їй притаманному стилі.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» можна переглянути тут

Нагадаємо, що 26 серпня 2017р. під час шоу закриття фіналу Студреспубліки-2017 і нагородження переможців відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді», який складався з 4-х неймовірних дефіле. А в переддень конкурсу дівчата ще й презентували втілені ними соціальні проекти, а також демонстрували кулінарні здібності.

Дивимося пляжні фотки учасниць «Першої Леді» та ще раз переконуємося, що Студреспубліка — єдина організація в Україні, яка вміло поєднує мислення, красу, громадянську активність і змістовне дозвілля, а республіканці – щасливі люди, бо можуть брати у цьому безпосередню участь, розвивати себе та втілювати надамбітну задачу модернізації України.

Пляжна фотосесія-2017
Аналітика гри-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк