fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді Інтернет» — вибір за тобою

Настав час краси та чарівних посмішок. Найбільш талановиті, розумні й соціально відповідальні дівчата України — це учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Прямо зараз у вас є можливість проголосувати за ту, яка найбільше припала до душі, і зробити її «Першою Леді Інтернет» [+ голосувалка].

Найкрутіші дівчата країни вже готуються до конкурсу краси особистості «Перша Леді». Ви також можете сприяти їм в отриманні звання та стрічки «Перша Леді Інтернет Студреспубліки». Проголосуйте на спеціальній сторінці сайту Студреспубліки за найкращу — і ви збільшите її шанси на перемогу.

Активно ведеться підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2017», який проходитиме у рамках фіналу Студреспубліки-2017. Для участі у конкурсі краси особистості дівчата повинні отримати перемогу в своєму регіоні, мати хороші показники у навчанні, бути соціально активними, мати відповідальну громадянську позицію, продемонструвати свої таланти, показати кулінарні здібності, а головне — захистити власний соціальний проект. Хочете побачити чарівних леді — негайно проходьте онлайн-реєстрацію та приїжджайте на фінал Студреспубліки на узбережжя Чорного моря, під Очаків:

Animation-SR

Але поки ще фінал не розпочався, а ви вже можете вирішувати долю наших красунь. Перемога в номінації «Перша Леді Інтернет Студреспубліки» залежить лише від вас. Саме ми з вами маємо унікальну можливість лише одним кліком обрати ту, яка до вподоби нам найбільше. Тому, голосуймо прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 26 серпня 2017р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі.

А ви неодмінно пакуйте валізи, приїжджайте на фінал Студреспубліки та вболівайте за наших учасниць конкурсу. Ну і, звісно, ви можете взяти участь у будь-якому дійстві мульти-фестиваля та відчути шалені нон-стопові 4 доби головної події літа.

Голосуй за кращих тут
Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2016»

Як відбувався суперфінал конкурсу «Перша Леді-2013/2015»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки