fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Нова освіта–нова індустріалізація–нова Україна!

New Education-New Industrialization-New Ukraine!

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

logo_124–27 серпня 2017р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Жемчужина») відбудеться фінал XIX Студреспубліки — найбільший в Україні майданчик діалогу про майбутнє, який щороку збирає найпрогресивніших молодих людей, інтелектуалів, тих, кому дійсно важливі зміни в Україні. Цьогорічна тема складна: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України», але лише праця над важкими задачами здатна покласти край безладу і зробити ривок уперед. Долучайтеся! [+ відео]

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — це найбільш масштабна щорічна молодіжна громадська подія в Україні й одночасно — найінтелектуальніша. Імпровізована держава збере близько 800–1000 учасників із України та з-за кордону. Кожен тут може знайти себе, чи в глибокій розумовій роботі над модернізацією України, чи в спілкуванні з прекрасними людьми з усіх регіонів, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп. Чому варто долучитися і Вам?

Неякісна освіта на всіх рівнях, низький рівень випускників, непрофесійність викладачів, дрімуче обладнання та методики, жахлива матеріальна база, корупція й імітація реформ — такими банальностями описується стан освіти в Україні. Проте, логіка змістовних активностей Студреспубліки чітко доводить, що освіта — базовий елемент здійснення нової індустріалізації, яка, в свою чергу, є центральною ланкою модернізації України.

SR-2017-avaУ той же час, слово «індустріалізація» на відміну від розвинутого світу у нас вважається ледь не матірним, існує купа інфантильних міфів, як от про «аграрну супердержаву». Українські перспективи та той потенціал, якими ми поки ще володіємо, заганяють у глухий кут. Ситуацію врятує лише кардинальна зміна курсу в напрямку модернізації. Зробити це під силу Іншим — інтелектуальним, відповідальним, дружнім, відкритим до нового лідерам. Студреспубліка, власне, є генератором саме такого лідерства.

Республіканці кожним проектом долають частину шляху, аби в майбутньому Україна була серед топ-20 найбільш розвинутих за рівнем життя громадян країн світу. Сприяти цій нелегкій роботі будуть факультативи та консультації експертів-інтелектуалів. Серед тих, кого ми можемо вже анонсувати: Сергій Бєлашко, Євгенія Більченко, Олександр Губенко, Сергій Дацюк, Андрій Єрмолаєв, Руслан Коцаба, Олександр Ктиторчук, Дмитро Марунич, Кшиштоф Мрозек (Польща), Володимир Нікітін, Андрій Окара, о. Антоній Рудий, Володимир Фадєєв та ін.

Отже, на фіналі Студреспубліки на Вас очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України», а після 1,5 доби до неї додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власну Конституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників є можливість спробувати свої сили, презентувати ідеї, які можливо комусь здаються абсурдними, подискутувати, допускати і виправляти помилки, вдосконалюватися — і шукати, шукати і ще раз шукати. Адже Студреспубліка — це майданчик, де всі думки приймаються! Участь у грі беруть переможці регіональних Студреспублік: Студентські мери та депутати Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

паровозик2016

 

 

 

 

 

 

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників і переможців.

А який діалог про майбутнє без яскравої мульти-фестивальної частини? Ви зможете взяти участь у цілому букеті молодіжних активностей — у «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео», Фото-конкурсі, «Нічній тусі», «Денній тусі» й інших суб-фестах. Під час Студреспубліки буде обрана «Перша Леді», визначено кращого соціального музиканта у Music Live Awards і ще багато інших переможців у цілій купі суб-фестів.

Тут протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і драйвових днів ви побачите старих друзів, познайомитеся з новими, і разом під пекучим сонцем і свіжою морською хвилею не лише долучитеся на ділі до команди тих, хто живе задля спасіння України, але й отримаєте незабутні відчуття, які вас не покинуть аж до наступного, ювілейного фіналу Студреспубліки-2018.

Хто готовий узяти відповідальність за наше ж спільне майбутнє? Республіканці готові! І найбільш розумні, творчі та сміливі українці. А Ви серед них? Тоді, до зустрічі на фіналі Студреспубліки-2017! Ми змінимо світ, зітрем стереотипи!

Правила участі
Умови участі
Як доїхати до місця проведення
Хто тобі може допомогти доїхати

Animation-SR

Як це було у 2016р.
Аналітика-2016
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

4 2 1

 

 

 

 

 

За довідками та фірмовими футболками-2017 звертатися: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Миколаївська облдержадміністрація, «Смарт-Холдинг», компанія Impression, ПАТ «Гравітон», компанія Logitech, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», Nai-Luna by Anastasia IvanovaLGrom, Sendpulse, НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», журнал «Я Студент», ресурсний центр «ГУРТ».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки