fbpx
 
 
Бєлашко Сергій Олександрович
 


Народився 26 вересня 1974р. у стародавньому місті Путивлі, там же закінчив із золотою медаллю середню школу.

У 1992–2001рр. навчався у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «політологія»: бакалаврат, магістратура, аспірантура.

Сфера професійних інтересів: форми політичної участі, партійне будівництво, політичне лідерство, роль медій у суспільних процесах, політичні технології, управління кампаніями. Автор низки наукових статей і колективних монографій, опублікованих в Україні, Росії, США. У 2008р. розробив методику експертного дослідження «Змістовні та комунікативні аспекти виборчої кампанії». У 2014р. проводив у Гарвардському університеті порівняльне дослідження особливостей політичної участі.

Консультував провідні політичні партії України та незалежних політиків. Займався організацією виборчих кампаній від районного до національного рівня. Забезпечував аналітичне і консалтингове супроводження топменеджменту компаній і галузевих організацій, що працюють у ключових галузях економіки України: металургії, машинобудування, харчової промисловості, енергетики, транспорту.

Брав активну участь у розвитку незалежних аналітичних центрів. У 1999р. став співзасновником Центру прикладної політики «ЗНАК». У 2006р. створив Агентство соціальних комунікацій, яким керує і зараз.

Системно співробітничав із низкою ЗМІ: щотижневик «УНІАН-Політика. Коментар, аналіз, прогноз» (1994), всеукраїнська газета «День» (1997), діловий щотижневик «Компаньйон» (1998–2000). Головний редактор журналу «PR-менеджер» (2006–2010). Ведучий авторських аналітичних програм «ЗНАКИ» і Terra Cognita на YouTube-каналі «Перший Козацький».

Вільний час присвячує мандрівкам. Відвідав 46 країн-членів ООН, 9 невизнаних і частково визнаних держав і спірних територій.

Експерт фіналу Студреспубліки-2017 під Очаковом і фіналу Студреспубліки-2021 у Лазурному, ЗиСР-ХІ і ЗиСР-ХІІ у Карпатах, спікер III Громадянського лекторію по інноваціям і «новій індустріалізації» та ІІІ Громадянського лекторію по міжнародним відносинам.