fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Освіта = нова індустріалізація

Education = New Industrialization (en)

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

SR-2017-posterІз року в рік її чекають, до неї готуються, на неї запрошують друзів та однокурсників, за звання переможця в ній готові не спати півтижня, і постійно думати, змагатися, доводити свою спроможність. Здогадалися, про що ми? Звісно, прийшов час улюблених регіональних етапів Студреспубліки-2017. Тема потужна, як раз для лідерської місії молоді в країні: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України». Долучайтеся!

В який день літа, в якому конкретному місці відбудеться Студреспубліка саме у твоєму регіоні? Як узяти участь? Що участь у «регіоналці» принесе конкретно кожному учаснику? А також подробиці ОДГ і суб-фестів, фірмові аватари – в офіційному анонсі.

ХІХ Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів, прогресивних експертів і думаючих громадян із усієї України. Вже стартували Студреспубліки по всій країні: не проґав у своєму регіоні, а якщо маєш бажання – можеш поїхати на будь-яку «регіоналку», поділитися власним досвідом і неодмінно запозичити щось для модернізації рідного краю.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки

Тема мульти-фестивалю на регіональному рівні: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації [твого регіону]». Неякісна освіта на всіх рівнях, низький рівень випускників, непрофесійність викладачів, дрімуче обладнання та методики, жахлива матеріальна база, корупція й імітація реформ – такими банальностями описується стан освіти в Україні. Проте, логіка змістовних активностей Студреспубліки чітко доводить, що освіта – базовий елемент здійснення нової індустріалізації, яка, в свою чергу, є центральним ланцюгом модернізації України.

Кому до снаги це? Республіканці переконані, що окрім молоді в союзі з мудрими експертами навернути Україну на шлях поступу, до топ-20 найбільш розвинутих за рівнем життя громадян країн світу немає кому. Хто тільки вже не пробував – але ж результати очевидні. Отже, прогресистам прийдеться брати на себе відповідальність за серйозну інтелектуальну, вперту, фізично важку, але й надзвичайно цікаву колективну працю. Прийдеться гризти землю під ногами. Інакше – продовження деградації, депопуляції, зубожіння, кінцеве перетворення у несамостійну та закривавлену периферію розвинутого світу.

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів-рятівників, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2017. Для цього не провтикай і пройди просту онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі проходь тут

В основі Студреспубліки — проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Ну, а ще ти зможеш взяти участь у купі улюблених суб-фестів: конкурс краси особистості «Перша Леді», «Квест-фест», «Мафія», «Нічна туса», Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Денна туса», «Містер Студреспубліки» та безлічі інших яскравих активностей.

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ти безпосередньо зможеш долучитися до напрацювання конкретних пропозицій щодо кардинального вдосконалення освіти з метою здійснення нової індустріалізації у своєму регіоні. Допоможуть у цьому найкращі експерти, які проводитимуть факультативи (лекції, майстер-класи тощо).

Апофеозом стане фінал Студреспубліки-2017,SR-2017-ava який проходитиме традиційно до Дня незалежності України на узбережжі моря. Головна громадська молодіжна подія країни збирає близько 1000 молодих й амбітних активістів, готових самовдосконалюватися, руйнувати стереотипи та творити позитивне майбутнє. Тема фіналу: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України». Там із числа найрозумніших і найталановитіших мають обрати Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Мульти-фестиваль, ядром якого є оргдіяльнісна гра, вже протягом 19 років є відкритим майданчиком для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі, сонячного настрою та дороговказом у майбутнє.

Ми віримо в модернізовану Україну, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на Студреспубліці-2017!

Положення про Студреспубліку-2017

За довідками та фірмовими футболками-2017 звертатися: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: компанія Impression, компанія Logitech, Sendpulse, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», журнал «Я Студент».

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок

4 2 1

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки