fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Миттєвість неповторна

Фото-конкурс «Спалах емоцій» був створений, щоб надихнути кожного, заохочувати людей ділитися своїми двома пристрастями – емоціями та фотографією. І дійсно, кожне фото – це спалах різних емоцій: щастя, посмішок, здивування, захоплення, хвилювання, радості, інтелектуального напруження, а інколи й безкрайого неба та пристрасного хвилювання моря.

Як все відбувалося цього року під час змагання кращих молодих фотографів/ок України, і які мегакруті фотки їм вдалося зробити під час фіналу ХХІ Студреспубліки на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» – в постматеріалі.


Фото-конкурс «Спалах емоцій» на фіналі Студреспубліки 23-26 серпня 2019р., яка проходила на узбережжі Чорного моря, в Лазурному Херсонської обл., відбувався весело й драйвово. Учасники/ці отримали легке завдання – креативним поглядом ловити яскраві емоції республіканців. І їм це вдалося!

Фотографій на конкурс надійшло досить багато, що демонструє зацікавленість учасників/ць. Перемогу розділили на 3 місця, нагороди поїхали у різні частини України:

І місце – Соломія Соловей (Чернівецька обл.),
ІІ місце – Віктор Гуміров (Полтавська обл.),
ІІІ місце – Богдан Таран (м. Київ).

 

 

 

 

 

 

Насолоджуємось найкрутішими фотографіями та готуймося до зустрічі на Фото-конкурсі «Спалах емоцій» у 2020-му. Буде так само гаряче й інтелектуально!

Аналітика гри-2019 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Руслана Дзюба