fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-09-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Стильно, енергійно та драйвово! Саме так пройшов Music Live Awards!

studmusЦього року Music Live Awards як завжди на 100% зарядив усіх учасників фіналу Студреспубліки-2015, що мав тему «Програма модернізації України». 9 прикольних музичних колективів спочатку стали інтернет-любимчиками, а потім найкращі з них полюбилися і всій Студреспубліці. Переміг чудовий полтавський дует «Сен-Тропе».

Music Live Awards-2015: про цьогорічні особливості, найкращих виконавців — молодих і профі, хто ж отримав перемогу в онлайн-голосуванні та найбільше «качав» республіканців.

Дев’ять креативних виконавців «Сен-Тропе», Sanya OLen, «Онероїд», Alina Liberton, The Airchoppers, Feel It, TheUA, Valium, DK,Dance шляхом інтернет-голосування змагалися за любов слухачів і звання найкращого виконавця Music Live Awards-2015.

Із неймовірним відривом хіп-хоп-дует «Сен-Тропе» (Полтавщина) стали переможцями в онлайн-голосуванні 1500 (52.7%) голосів,
ІІ місце посів Sanya OLen (Закарпаття) — 900 (31,7%),
ІІІ місце — «Онероїд» (Полтавщина) — 202 (7,4%).

13

 

 

 

 

 

 

 

Ну, а продемонструвати свої музичні таланти виконавці змогли вже на другий день фіналу Студреспубліки.

Надзвичайно позитивно суб-фест Music Live Awards-2015 відкрив молодий виконавець, композитор і автор усіх своїх пісень Sanya OLen. Його хіт «Німфоманка» наспівувало все наметове містечко.

Одразу за талановитим Sanya OLen виступати прийшла черга справжніх зірок, на яких чекала більшість республіканців. Це переможці онлайн-голосування дует «Сен-Тропе». Двоє хлопців із Полтави, які соціальними текстами, своїм сатиричним гумором намагаються привернути увагу до проблеми деградації українського села, на сцені «обьяснили шо не погано в селі»! Їх справжні хіти викликали шквал емоцій, радість прихильників і неймовірну насолоду. Плюс, це було дуже в тему модернізаційному напрямку гри.

45 

 

 

 

 

 

 

Ну, а далі музичні гурти TheUA і The Airchoppers показали, що таке злагодженність команди та звучання в унісон! Знайомі всім хіти та власні пісні гурти виконували з величезним задоволенням, адже справжній кайф від музики слухачі отримують лише тоді, коли артисти на сцені поринають у музику та віддаються слухачам більше, ніж на 100%. Загалом суб-фест Music Live Awards-2015 пройшов під єдиний ритм биття великого серця республіканців.

Вітаємо переможців і бажаємо всім музичним гуртам і виконавцям натхнення, а також якісних музичних хітів!

6

Учасники суб-фестивалю Music Live Awards-2015 
Аналітика гри-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бабієнко