fbpx
 
 
Білінська Христина Мар’янівна


Білінська Христина Мар’янівна

Народилася 11 липня 1994р. у м. Новий Розділ Миколаївського р-ну Львівської обл.

2000-2004рр.- навчання в Молодшій гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького в м. Стрию Львівської обл.

2002-2003рр.- вчилась у Стрийській музичній школі. Там брала уроки фортепіано, хорового співу та сольфеджіо.

2004-2009рр.- продовжила навчання в Старшій гімназії ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2005-2007рр. займалася в Стрийській школі мистецтв, ходила на гуртки з малювання та сучасного танцю.

В 2009р. разом із мамою і братом переїжджає до м. Херсона, де закінчує 9 клас школи №55.

2009-2011рр.- навчається в Херсонському ліцеї журналістики, бізнесу та правознавства. Там була активною учасницею всіх творчих заходів, ведучою, писала сценарії концертів, виступала як вокаліст і драматичний персонаж. Самотужки організувала міні-мюзикл.

2011-2015рр.- студентка Херсонського державного аграрного університету економічного факультету спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування».

В 2012р. була учасницею телепроекту «Ти телезірка 2. Evolution» на телеканалі KRATU.

З 2013р. і по цей час — модель агентства Сatwalk Model Management. Бере участь у різноманітних зйомках, показах, презентаціях.

У 2014р. завойовує 4 титули на обласних і регіональних конкурсах краси. Серед них: IІ Віце-Міс Студентство (конкурс краси та елегантності «Міс Студентство–Міс Університет»), І Віце-Міс Таврія (XIV офіційний конкурс краси «Міс Херсон-Міс Таврія»), Леді Глядацьких Симпатій (регіональний етап загальнонаціонального конкурсу краси особистості в Херсонській області «Перша Леді»), ІІ Віце-Королева Осені (конкурс краси «Королева Осені»). Також бере участь у вокальних конкурсах. Здобуває перемогу в одному з вокальних конкурсів караоке.

В 2015р. отримує диплом бакалавра зі спеціальності «Менеджмент» і вступає на заочне відділення до Одеського національного політехнічного університету на спеціальність «Культурологія» (Арт- і шоу-менеджмент, організація дозвілля). Фіналістка реаліті-шоу Catwalk Model TV Show на телеканалі KRATU в м. Херсоні.

Також здобуває перший досвід у зйомці документального фільму «Картографи Google. Експедиція в Херсонську область». У кінострічці грає одну з головних ролей.

У цьому ж році активний учасник «Студентської республіки» Херсонської області. Співорганізатор, куратор і режисер-постановник конкурсу краси «Перша Леді-Україночка». Менеджерка півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2015» на Арабатській Стрілці.

Має добрі організаторські здібності, творче мислення. Відповідальна.

Захоплення: музика (спів, караоке), подорожі, астрологія, інтелектуальні ігри, кіно.

Тел.: +380950823601
E-пошта: christi0794@gmail.com
https://vk.com/b_t_x