fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-05-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Першу Леді Інтернет України» – визначаєш ти

pershaledi2Стартувало інтернет-голосування за найкрасивіших і соціально відповідальних дівчат України – учасниць суперфіналу конкурсу краси особистості «Першої Леді України-2013/2015», що проходитиме 14 травня в Ужгороді [+ голосувалка].

Найбільш достойні дівчата країни, переможниці 3-х останніх років регіоналок і півфіналів «Першої Леді» вже готуються до суперфіналу конкурсу. Ви можете допомогти їм. Варто лише зайти на спеціальну сторінку сайту Студреспубліки та проголосувати за ту, яка вам найбільше сподобалася, тоді в неї збільшаться шанси отримати почесне звання та стрічку «Перша Леді Інтернет України».

Головна подія весни — об’єднаний суперфінал всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» та загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» за участі переможців за 3 останні роки відбудеться вже через 10 днів. 14 травня 2016р. о 15:00 год. в Ужгородському палаці дітей та юнацтва вся Україна зможе насолодитися виступами найталановитіших, самих активних студентів-переможців регіональних етапів КСУ та найкрасивіших соціально відповідальних студенток, переможниць регіональних етапів і півфіналів «Першої Леді».

Якщо за учасників КСУ ви зможете вболівати в залі, то учасниць «Першої Леді» зможете підтримати прямо зараз. У вас є унікальна можливість стати членом журі конкурсу краси прямо зараз – проголосувати за ту дівчину, яку ви вважаєте достойною носити звання «Перша Леді Інтернет». Ця перемога конкурсантки залежить лише від вас. Підтримайте свою улюбленицю, голосуйте!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

УВАГА! Вхід на конкурс — по спеціальних запрошеннях, кількість місць у залі обмежена. Тому до всіх уболівальників чи просто бажаючих побачити головну подію весни на власні очі прохання телефонувати до Рєгіни Попової та бронювати квитки. 

Організаційні питання, резервування квитків: в.о. менеджерки проектів Рєгіна Попова (044) 529-13-75, (093) 619 31 65, project@studrespublika.com

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» спільно з Закарпатською Студреспублікою, Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», Закарпатською ОДА за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Ужгородської міської ради.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, Nai-Luna by Anastasia Ivanova, «БІОКОН», Watsons Ukraine, Lamel, Hellisen, видавництво «Саміт-книга», компанія «Бельвіль», відпочинкові комплекси «Камелот», «Сонячна долина», Валентин Стефаньо, Закарпатська Ліга КВН, корпорація свят «Не Понял».
Інформаційні партнери: «Про Захід, «УжІнформ».
Окрема подяка Роману Мегелі.

Голосувалка «Перша Леді Інтернет України-2013/2015»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки