fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Голосуймо за найкращих – обираємо «Першу Леді Інтернет»

pershaledi_miniПо всіх усюдах активізувалася і голосують за найбільш красивих, розумних і соціально відповідальних дівчат України – учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Отже, саме ви визначаєте «Першу Леді Інтернет» [+ голосувалка].

Найкрутіші дівчата країни вже готуються до конкурсу краси особистості «Перша Леді». Ви можете допомогти їм. Варто лише зайти на спеціальну сторінку сайту Студреспубліки та проголосувати за ту, яка вам найбільше сподобалася, тоді в неї збільшаться шанси отримати почесне звання та стрічку «Перша Леді Інтернет Студреспубліки».

Активно ведеться підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2016», який проходитиме у рамках фіналу Студреспубліки-2016. Для участі у конкурсі краси особистості дівчата повинні отримати перемогу в своєму регіоні, мати хороші показники у навчанні, бути соціально активними, мати відповідальну громадянську позицію, продемонструвати свої таланти, а головне — захистити власний соціальний проект. Хочете побачити чарівних леді — негайно онлайн-реєструйтесь і приїжджайте на Студреспубліку під Очаків:

До речі, дівчата вже розпочали хвилюватися, адже їхня перемога в номінації «Перша Леді Інтернет» залежить лише від вас. Саме ми з вами маємо унікальну можливість лише одним кліком обрати ту, яка до вподоби нам найбільше. Тому, голосуймо прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 26 серпня 2016р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі. Не забувайте, ваш голос може стати вирішальним!

Голосуй за кращих тут

Як відбувався суперфінал конкурсу «Перша Леді-2013/2015»
Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2015»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки