fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-11-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Драйвові DJ прокачали республіканців модними треками

Під час проведення фіналу XVII Студреспубліки, темою якого була «Програма модернізації України», пройшов найдрайвовіший суб-фест «Нічна туса», на якому відбувся парад DJ із усієї України. Незадовго до початку проведення мульти-фестивалю на сайті Студреспубліки розпочалося інтернет-голосування, де всі бажаючі мали можливість ознайомитись із DJ та їх треками, подарувати свій голос за найкращого, а вже під час фіналу танцювати під улюблені треки [+ аудіо]. 

«Нічна туса» драйвовий, енергійний, запальний суб-фестиваль. Які треки стали найбільш очікуваними, хто з DJ «запалив» республіканців, хто став улюбленцем і отримав звання «Кращого DJ» Студреспубліки-2015.

Тема фіналу Студреспубліки-2015 «Програма модернізації України», безсумнівно, вплинула на кожного учасника програми, саме тому суб-фест «Нічна туса» цього року зазнав модернізації, а саме відбірковий тур серед DJ пройшов у 2-й день фіналу Студреспубліки і вже до вечора було відомо, хто з DJ буде грати на «Нічній тусі».

14


 

 

 

 

 

Цими двома щасливчиками виявилися DJ із Запоріжжя Арен Туманян та Іван Назаров із Херсону. Під час офіційного закриття фіналу Студреспубліки-2015 Арен Туманян презентував трек, музику та слова до якого він написав разом із другом. За словами Арена, трек, який став ще однією фірмовою піснею Студреспубліки «Ми пливем за вітром», було написано для конкурсу, який проводився на Запорізькій регіональній Студреспубліці, де Арен став переможцем.

А от танцювати до ранку всіх республіканців, змусив DJ Ivan Nazarov, який і став переможцем «Нічної туси-2015».

Загалом, свято тривало до 6-ї ранку, але республіканці не мали наміру розходитись, адже справжній метр своєї справи куратор суб-фесту DJ Light Stuff завоював любов республіканців реміксом світових хітів, попси та репу. Як й інші суб-фести, «Нічна туса» знайшла переможця і, на жаль, добігла до логічного завершення, подарувавши республіканцям незабутні враження.

3 2

 

 

 

 

 

 

Бажаю всім DJ творчого натхнення та з нетерпінням чекаю нових DJ, що готові вступити у боротьбу за звання «Кращий DJ Студреспубліки».

Аналітика гри-2015 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Захарченко