fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Тримаємо «марку»! З Міста Z стартували регіоналки

Літній цикл регіональних етапів почався 6-7 червня 2015р. із Запоріжжя, на землі козаків у самому серці о. Хортиця. Студентським мером став студент Запорізького національного технічного університету Денис Бондаренко, який за сумісництвом виявився справжнім піратом. Подію відвідав лідер республіканців Павло Вікнянський і голова Дніпропетровської Студреспубліки Павло Краснобріжий, а також Запорізький губернатор Григорій Самардак [+ відео, аудіо].

Як відбувалася перша регіональна Студреспубліка, які почесні гості були присутні та хто ж став переможцем — про це все і значно більше читайте далі.

Захід зібрав близько 160 студентів із восьми вишів області, які протягом двох днів дискутували на актуальні теми сьогодення на пленарних засіданнях, майстер-класах і дебатах, представили свої партії з відповідними програмами, а також обрали нового Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Важливо, що серед тих почесних гостей, котрі завітали на відкриття Запорізької Студреспубліки, був голова Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак.

Студмером став Денис Бондаренко — студент Запорізького національного технічного університету.

4

7

8

 Депутатами Студентського магістрату обрано наступних громадян:

  1. Іван Жежера — студент Запорізького національного технічного університету;
  2. Віталій Дьома — студент Запорізького національного технічного університету;
  3. Юрій Гусєв — студент Класичного приватного університету;
  4. Марія Бинюк — студентка Запорізької державної інженерної академії;
  5. Ольга Рачук — студентка Запорізького національного університету;
  6. Денис Денисенко — студент Запорізького національного технічного університету;
  7. Володимир Ткаченко — студент Запорізької державної інженерної академії;
  8. Юрій Мурашковський — студент Запорізького національного технічного університету;
  9. Костянтин Селезньов — студент Запорізького національного університету;
  10. Марія Супрун — студентка Донецького національного університету.

10

Студентська молодь мала можливість проявити свої творчі вміння у командній роботі, фото-квесті, розім’яти м’язи на спортивних змаганнях і в пляжних іграх, зокрема волейболі, задіяти розум у грі «Мафія», брейнштормінгах і різноманітних квестах. Вечір видався напрочуд драйвовим завдяки традиційно яскравій програмі «Нічної туси» та конкурсу «Містер Студреспубліка», що змусив молоді серця битися в єдиному ритмі Студреспубліки-2015. Цікавою новинкою було започаткування власного суб-фестивалю «Японські ігри».

3

5

9

Насичена програма дозволила максимально згуртувати молодь на майстер-класах і пленарних засіданнях, почати працювати над темою цього року «Програма модернізації Запоріжжя».

14

Приємним сюрпризом був приїзд лідера Студреспубліки Павла Вікнянського, який допоміг розібратись учасникам в усіх нюансах оргдіяльнісної гри, поділився досвідом і навіть встиг проконсультувати запорізьких лідерів правильними ідеями для реалізації їх проектів. Компанію йому склав голова Дніпропетровської Студреспубліки, Студентський президент України-2006/2007 Павло Краснобріжий.

А ще «Нічна туса» подарувала всім новий, неймовірний республіканський трек від Олександра Ількаєва й Арсена Туманяна: Shandor & Tvant «Ми пливем за вітром (Студреспубліка) (Radio Edit)»

Студреспубліка-2015 у Запоріжжі була нереально крутою!

1

2

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки